Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fájt amikor ezt elmesélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájt amikor ezt elmesélte? És miért fáj még mindíg?

Figyelt kérdés

Ma a szexről beszélgettünk a barátommal.

Ő 19 éves, én 16 vagyok, és 2 hónapja vagyunk együtt.

Elmesélte, hogy Ő 17 évesen volt először lánnyal, és a lány akkor fiatalabb volt tőle, még is a csaj mondta neki, hogy bízza rá magát, majd ő irányitja...

Nem tehetek róla, de amikor ezt elmondta egyszerűen felfordult a gyomrom... és fájdalomként hasított belém a féltékenység, ahogy elképzeltem, hogy a csaj ügyködik rajta... és... nagyon rossz volt a gondolat, nemtudom elmagyarázni. Én még szűz vagyok, ezt Ő is tudja. Emiatt pluszba még kisebbségi érzetem is támadt, pedig Ő szép dolognak tartja, hogy ennyi idősen még érintetlen vagyok.

De egymás után jöttek elém a képek... és egyre jobban remegtem, mert olyan furán éreztem magam... végül a mosdóba kötöttem ki, mert azt mondtam neki, hogy mosdóba kell mennem... és ott kitört belőlem a sírás:S

De akkor is ugy fájt ez az egész sztori... :S:(

Veletek történt már hasonló? Ugyértem átérzitek, hogy mire gondolok? (Bunkók kíméljenek) Köszönöm szépen.


2009. dec. 28. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ami volt elmúlt..veled van téged szeret..majd ha kicsit felnősz csak röhögsz ezen...ne akadj ki...neked sem valószinű hogy ő lesz az utolsó...amúgymeg elég tapintatlan a pasid....az ex tabu17/L
2009. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, de velem is volt ilyen, csak sokkal durvább kiadásban. Annyi szerencsém volt, hogy már nem jártunk, mikor megtudtam.
2009. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nos az érzésed teljesen normális ugyanis az lenne a legideálisabb ha mindnekinek a nagy szerelme lenne az egyetlen. A teremtő is 1 férfinak 1 nőt teremtett és nem többet. Sajnos mai világunk kihaszbálja a fiatalokat és észre sem veszik. Sajnálom az érzéseidet, együtt tudok érezni veled pár éve hasonlón mentem át én is, csak annyi hogy végül én szakítottam azzal a fiúval és megamaradtam szűznek, most a párom is szűz és boldog vagyok, hogy majd együtt fogunk fölfedezni mindent. Mindneképp elemezd ki magadban, hogy tényleg ő e az igazi mert ha nem, akkor oda adod neki a szüzességed és ráadásul egész életedben bánni fogod. Remélem segítettem.
2009. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Amit mondok az nem bunkóság. Egy fiú 19 évesen már általában nem szűz. Elkeseríthet, szomorkodhatsz, de megváltoztatni nem tudod. Vagy vele maradsz és elfogadod, vagy elhagyod és keresel valakit akivel együtt elvesztek a szűziségeteket.
2009. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

mit foglalkozol ezzel? most veled van,teged szeret,ennyi :D

termeszetes,hogy elfogott a feltekenyseg de majd te fogsz rajta ugykodni ;))

2009. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem minden esetben tabu a volt pasi, csaj. Csak tudni kell mennyit szabad elárulni a volt kapcsolatról. Gondolom nem azért mondta el ezt neked, hogy féltékennyé tegyen hanem, hogy elmondja mit is szeret. Elmondta neked ő hogyan vesztette el a szüzességét. Ez szerintem egy szép gesztus volt tőle. Illetve még azt szerette volna veled éreztetni, hogy ez egy különleges dolog két ember között. Komolyan jobb lenne ha csak dúr bele bumm és megtörténik? Nem készít fel arra, hogy ő hogyan szereti és ilyenek?
2009. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a normális, és átérző válaszokat.:)


Másodszor, az utolsó kérdésére válaszolva... Tény, hogy nem az volt a célja, hogy féltékennyé tegyen! Mert totálisan belém van esve, és énis kezdek belezúgni!!! És különleges ami köztünk van... Csak néha mesélünk egymásnak a régi csalódásokról, hogy ne legyen nagy titkunk egymás előtt, és mindent meg tudjunk beszélni.

Én firtattam, hogy mondja el, hogy hogy történt ez vele, és el is mondta, nincs titka előttem. Csak éppen azt nem gondoltam volna, hogy ez engem ennyire felkavar.

2009. dec. 28. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Valahol mindig rosszul esik hogy az akit szeretünk előttünk mással is jól érezte magát. Hülyeség, de ez van. A birtoklási vágyunk az ami fájdalmasság teszi ezt. Tudatosan kell ezeket a gondolatokat kezelni, nem szabad magad átadni a fájdalomnak, és akkor majd könnyebb lesz. Tapasztalat.
2009. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!