Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni még mindig a volt barátomat? Ez már beteges szerelem?

Figyelt kérdés

6évvel ezelőtt összejöttem vele, 1 évig voltunk együtt, majd szétmentünk, de nagyon sokat találkozok vele 1-2 okból kifolyólag..azóta volt több párkapcsolatom is, de folyamatosan azon kattogok, hogy bárcsak "ő" lenne itt.Próbáltam magammal szemben semlegesként rá tekinteni, de nem jött be. Amikor találkoztam vele, elkönyveltem magamban, hogy úristen ez kellett nekem 6 éve, nem is jóképű,stb..de aztán amikor már nem volt velem, csak az járt a fejemben, hogy még mindig jól néz ki, semmi tökéletlenség nincs benne, ha van is, azt csak jobban szeretem benne.. Sajnos neki van tartós párkapcsolata, és már egyszer amúgy is letisztáztuk, hogy én már nem tetszem neki. De néha még is úgy érzem. De lehet, hogy csak barátként tekint rám..És még mindig bennem van a "tinis-szerelem" féle pillangó a gyomorban, már akkor is ha rám köszön és egyebek..

Hogyan tudnám elfelejteni? Vagy valószínűleg mindig utána fogok sóvárogni? :(

23L


2011. nov. 25. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, minden típusú kapcsolatot szakíts meg vele, az egyetlen megoldás!
2011. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyet értek az elsővel! vagy javaslom szakember bevonását valami kedélyjavító gyógyszerrel megspékelve...
2011. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon tudok megszakítani minden kapcsolatot vele, mert egy helyen lakunk, így sokat találkozunk, ráadásul a szüleink ismerik egymást, és volt olyan, hogy pl. engem küldtek át ezért-azért, stb.. meg a baráti társaságomban is néha fel-fel tűnik..:S Pedig volt, hogy sokáig nem láttam, mert kollégista voltam, és csak 1-2 hónap elteltével találkoztunk, de semmi változás:S
2011. nov. 25. 22:13
 4/5 anonim válasza:
kölzözz ell, vagy utáld meg
2012. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta, most olvastam a kérdésedet?
2013. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!