Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom eléggé elhanyagol....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eléggé elhanyagol. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Legutóbb május 1-jén találkoztunk, legközelebb majd 31-én fogunk. Ő a fővárosban van, én pedig 300 km-vel arrébb. Nagyon kevés ideje van, esténként szoktunk beszélgetni. De az elmúlt 1 hétben szinte alig keres, este is csak pár szót beszélünk és rögtön mondja hogy mennie kell aludni. Szerintetek van okom aggódni? (Nem arra gondolok, hogy megcsal, hanem hogy esetleg kiszeretett belőlem?!) 3 éve vagyunk együtt.
2014. máj. 17. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet mondani? Az aggódáshoz még különösebb ok sem kell, azt mindig lehet.
2014. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem van okod aggódni.


Vagy megcsal, vagy már nem érdekled annyira mint előtte. 3 év, és 300km :/

2014. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért zártam ki rögtön a megcsalósdit, mert konkrétan még erre sem lenne ideje, katona, ezért nem engedik ki sehova. Lehet, hogy mostanában csak fáradt, vagy "menstruál"? (értitek mire gondolok, mikor egy srác feszült:D)
2014. máj. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!