Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyu és a barátnője miattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyu és a barátnője miattam fognak összeveszni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukám 20 évesen szült. Volt egy nevelőapukám sokáig, de szakítottak. A nevelőapukám összejött egy lánnyal, aki nagyon szeretett engem és jobban szerettem őt mint az apukámat. Ő már akkor is többet foglalkozott velem mint az apa aki nevelt engem 6 évig. Jóba lett anyával is, és 5 év után szakított apával aztán összejött anyával. Én anyu barátnőjét szeretem a világon a legjobban anyu után, már évek óta együtt vannak. Vele mindent megbeszélhetek és nyitott és fiatalos, mindig mondja, hogy próbál nekem észt adni. Mindig azt mondja hogy legyen tartásom és ne szálljak egyik fiúról a másikra. Anyu pedig a szigorú, amikor cigiztem pl kaptam tőle pofont, a móni sosem ütne meg. a nevelőanyukám inkább olyan mint a legjobb nővér a világon. Én mindkettőjüket szeretem, de tudom hogy én sosem akarok lánnyal lenni mert én a fiúkat szeretem. Apa viszont megtudta, hogy a Móni és anyu együtt vannak és ki van akadva és elmondta mindenkinek és most hatalmas botrány van a városban ahol élünk. nagyon sok barátom szülei visszahallotta és szekálnak. Folyamatosan terorizálnak hogy leszbi anyám meg ilyenek. Móni mondta hogy elmegy tőlünk, anya meg mondta hogy lehet úgy lesz a legjobb. én viszont nagyon szeretem őket és nem akarom hogy miattam menjenek szét!!

14L



2014. máj. 18. 15:31
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
nem miattad mennek szét, hanem az idióta, ítélkező emberek miatt.
2014. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy neked nem számít, és azt szeretnéd, hogy együtt maradjanak....hátha
2014. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja a lényeget kifelejtettem. Tegnap volt a szülinapi bulim és anyu visszahallotta, hogy az egyik barátnőm azért nem jött el, mert a szülei nem engedték ilyen génhibás féreg helyre. Anyu kiakadt és kiabált, a Móni meg sírt és akkor döntött úgy hogy jobb lesz ha elhagy minket
2014. máj. 18. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:

jaj szegény lány

te csak ne hibáztasd magad annak semmi értelme és amúgy se miattad van attól hogy te úgy érzed keress egy barátot és beszélj vele erről és sokkal könnyebb lesz meglásd

16/F

2014. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Sajnálom, hogy így alakult a dolog a családoddal. Igazából itt tükrözik az egoista vad barmok tipikus emberi mentalitása, akik más emberek magán jellegű dolgain már már fasiszta módon kántálnak himnuszokat (mikor máskor meg képmutató módon a zsidók stb fenekét nyalják - az már nem számít hogy rassz keveredés BIZONYÍTOTTAN hibás génállományokat eredményez ugye?)a másságot, azaz az állapotot amikor nem ő diktatórikus csordaszellemű világnézetük szerint éled az életed azt egy emberiség ellenes betegségnek fogják elkönyvelni természetesen... Veszélyt jelentenek vajon nekik az "anyukáid"? Hát kérem pont a ragályos gyűlölettel teli vádlóitok azok akik nélkül sokkal jobban működne a társadalom. Ezek a vérszívók ösztönösen értik hogyan kell egy embert a depresszió legbenső mélységéig demoralizálni hogy szerencsétlen már akár önként vessen végül véget az életének..

Na jó elszaladt a ló az írás végére egy kicsit bocsi. De ezek mindenesetre létező dolgok. Én ennyire könnyen nem hagynám a dolgot a helyükben, de mivel nem én vagyok aki ezt tapasztalta hát.. fogalmam sincs hogy mi ilyenkor a helyes cselekedet. Az biztos hogy a "barátaid" sosem voltak a barátaid ha így reagálnak - de lehet hogy rosszul olvastam valamit és azok szüleiről volt szó csak? Talán azzal sem veszítenél semmit ha elköltöznétek és így maradhatnának ketten együtt.. Mindenesetre remélem megoldódnak a dolgaitok.

(UI: a cigizést meg tényleg hagyd a francba. Nem vesztesz semmit vele hidd el -max nyerhetsz)

2014. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz, hogy egy város egy leszbikus kapcsolaton csámcsog? Olyan szomorú, hogy még ilyenek vannak... mond meg nekik, hogy ne törődjenek azzal, hogy mit mondanak a többiek. HA ők így boldogak akkor nincs mit tenni. De mindenki erről beszél? Vagy csak a sulid? Mert akkor iskolát kéne váltani.
2014. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én azt gondolom,hogy buta a társadalom azon része,aki ezt elítéli.Látjátok itt van egy normális lány,akinek két anyukája van,és nem drogozik,már nem cigizik,és nem is fekszik le fűvel-fával,sőt nem is alkoholista.Más 14 éves már alkoholista.Sok idióta meg hülyén fogja fel a dolgokat.


Én szurkolok neked és anyukádéknak!Együtt fogtok maradni,mert az igazság mindig győz,akármilyen idióta társadalomban élünk is.Csak már várom azt az igazságot biszexuális lány révén...

2014. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!