Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha szépen kérnélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha szépen kérnélek titeket, írnátok magatokhoz nekem egy használati utasítást?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok.

Minden ismerkedésem és randim eddig azzal fejeződött be, hogy már vagy az első, vagy másodikon, ritkább esetben ha volt harmadik randi, akkor ott, de az volta válasz a nők részéről, hogy: "Legyünk csak barátok."

Nem vagyok a tipikus nőcsábász, abszolút nem is vonzanak az egy éjszakás nőcikék! Őket bárki megkaphatja, bennük nincs kihívás.

Próbálok velük kedves, előzékeny lenni, a visszajelzésekből ítélve nem vagyok csúnya, sőt, voltak igencsak pozitív visszajelzések, bár ezt nem szeretem leírni, mert nem vagyok az a tipikus önfényező srác.

Első randikon mindig én fizetek, ha van második, akkor max felesbe. Mit csinálok rosszul?


Illetve nem csak én. Haveri körben is panaszkodnak sokan, hogy össze akartak jönni lányokkal, és nekik is ugyanez, a csaj meg később egy olyan pasival volt együtt, akin nyíltan látszott, hogy lenézi a nőt, nem tiszteli, és csak dugásra használja.


Élő példa: nemrég egyik haver össze akart jönni egy lánnyal, aki előtte 1 hónappal szakított a barátjával. Már majdnem megvolt neki (csók már rég, már az azon túli dolognál jártak), mikor a csaj visszahúzódott, majd elment. Utána 2 nappal átment hozzá haverom egyszer beszélni, kiderült, hogy újra összejött a volt barátjával (mikor átment haver, éppen sírt a csaj, és pont a barátja miatt, mert hogy hogy beszélt vele, és hogy kiosztotta), de nem hagyja ott, mert szereti, és szüksége van rá!


A jó fej, szerető pasik, akik tisztelnek és megbecsülnek benneteket, azok mindig a barát kategóriában kötnek ki, aki meg lekezelően bánik veletek, szinte megaláz, csak a a dugásra kelletek neki, abba meg tíz körömmel kapaszkodtok.

Mit akartok, ti nők? Lehet én vagyok túl elmaradott, de nem fogom fel, hogy miért van ez!


Értelmes válaszokat várok!

Kort és nemet írjatok, ha nem gond!



2014. máj. 18. 15:40
1 2
 1/19 Mr. Truth ***** válasza:
22%
A nőknek olyan pasi kell akiről tud beszélni... Egy átlagos jolnevelt pali semmi extra pletykát nem jelent... A nők szeretnek drámázni egymás előtt és a többi ember elott is..
2014. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy bárki megkaphatja az egy éjszakás nőcikéket, de az igazi kihívás megtartani őket!;)
2014. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Olyan fiúval járok aki tetszik külsőre és tetszik a belseje is, jól érzem magam vele stb

olyan fiúkkal barátkozok akik nem tetszenek külsőre de jó fejek és jól eltudok velük beszélgetni, vagy épp tetszik külsőre és belsőre is de szimplán egyikünk sem akar többet a másiktól (a 2. az ritka de van ilyen barátom is)

20L

2014. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Csak a kérdést olvastam el és nem vagyok hajlandó, mert nem egy tárgy vagyok, amit használhatsz.
2014. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

"...a csaj meg később egy olyan pasival volt együtt, akin nyíltan látszott, hogy lenézi a nőt, nem tiszteli, és csak dugásra használja."

Jah. Ha nem te vagy a szerencsés, a másik csávó biztos nagyon gonosz, ostoba és egy igazi mocsok. Hogyisne.


"1 hónappal szakított a barátjával ... újra összejött a volt barátjával ... nem hagyja ott, mert szereti, és szüksége van rá"

Mekkora ordas qurva! Hát miért nem a haveroddla jött össze? Egyértelmű, hogy szakítás után egyből elpárolognak az érzelmek és bele kell vágni egy új kalandba!


"Már majdnem megvolt neki"

Ti valami meghódítandó trófeának néztek minket? Valami tárgynak, amit meg kell szerezni?


"A jó fej, szerető pasik, akik tisztelnek és megbecsülnek benneteket, azok mindig a barát kategóriában kötnek ki"

Nem. De még mennyire, hogy nem.


"ki meg lekezelően bánik veletek, szinte megaláz, csak a a dugásra kelletek neki, abba meg tíz körömmel kapaszkodtok"

Tíz körömmel karmolom és két lábban rúgom szét a bordáit. Maximum.



Isten lássa lelkemet próbáltam barátságos hangnemet megütni és megadni a kellő tiszteletet de ilyen hozzáállással nem megy. Nem megy, ez röhejes.

2014. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
elolvastam a szófoshást is, a párom pont olyan, mint amilyennek magadat meg a haverokat beállítod. na bummm. itt a példa, hogy normális pasiként is lehet csajozni. nem a lelkisérült pichákat kellene alapul vennetek. ennyi.
2014. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

A válasz egyszerű:

A nők nem képesek a gondolkodásra. Te kell gondolkozzál helyettük!

Egy jól nevelt kisfiú soha nem fogja a szemükbe mondani, hogy: "Bébi! Most úgy megdugnálak!"

A nők titkolják hogy mennyire perverzek is tudnak lenni, mert szégyenlik, és nem is akarják felvállalni a szexualitásukat! (Pl.: A pasik szexnek hívják, a nők romantikázásnak.)

De ha te elé tárod a szexualitást, és kimondod helyette, amit ő nem mer, akkor te leszel neki az Istencsászár! Ha rávezeted arra, mit ő akar, de nem mondja, akkor ha addig nem is szeretett szopni, téged úgy fog, mint a kis angyal.

2014. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Én csak azzal a sráccal járok, akivel amikor már először együtt vagyunk izzik körülöttünk a levegő, nagyon müködik köztünk a kémia. Valószinű te sem éreztél ilyesmit, csak jártál volna a lánnyal, azt gondoltad majd kialakul, azt mégsem..és barátok kat. kerültél. 20L
2014. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#7 Ezt magadtól, vagy valaki segített benne?


(Most olvasd el még egyszer. Szarkasztikus hangnemben.)

2014. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért van ez, mert nyavalyogtok állandóan.

Párom rettentő jótét lélek, kedves, minden megvan benne ami kell és mellé még jól is néz ki, de ő megtanulta nem magára venni azt, ha lepattintották. 50-ből 47 csaj mindig lerázta, ő meg vállat vont, nevetett és ennyi. Sugárzik belőle az önbizalom, huncut a mosolya, és nem azok a nők érdeklik, akikkel nem jött össze neki, hanem az, akivel összejött és tart évek óta.

Kicsit szedd össze magad, vegyél be egy lesz@rom tablettát.

2014. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!