Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számíthatok következő randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számíthatok következő randira?

Figyelt kérdés
Találkoztunk egy sráccal. Minden tök jó volt elbeszélgettünk meg minden, aztán mikor közöltem, h most már megyek, csak annyit mondott, h jól van, aztán se egy ölelés, se egy puszi nem volt..a barátnőm ismeri és mondta, h muja lesz az első talin, nade ennyire? vagy ez csak azt jelentette, h nem jövök be neki annyira és nem akar további randit?
2014. máj. 18. 18:33
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és haza se kísért..
2014. máj. 18. 18:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért kellett volna egy idegent ölelgetnie? 1 randi még semmi.

Bár szerintem inkább nem érdekled..

2014. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy olvasom a barátnőd már mindent tud a srácról, miért nem kérdezed meg őt?

Olyan ez mint egy film, barátnőd megnézi, neked elmondja a végét és neked már meg sem kell nézned.

2014. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Lehet nem adtad meg neki kellően a jeleket.

Lehet, azt hitte, hogy ez nem is randi, csak amolyan baráti találkozás.

Vagy azt hitte, hogy rosszul érezted magad, és el akarsz menni (mert azért én is furcsának találnám, ha egy lány csak úgy bejelentené, hogy na ő most megy).

De lehet az is, hogy szimplán béna.

2014. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a "mostmar megyek" tényleg lerázós fíling..
2014. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen? de hát akkor hogy kellett volna megmondanom, h mennem kell??? nem akartam én lerázni..
2014. máj. 18. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt megmondhattad volna előre hogy kb. meddig leszel


Ott meg hozzafűzhettél volna annyit hogy köszi,jól érezted magad..

2014. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja és még a haverját is hozta..
2014. máj. 18. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!