Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Édeshármas. Képes leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Édeshármas. Képes leszek utána is vele lenni?

Figyelt kérdés

26L vagyok. Jó pár évvel ezelőtt, volt egy olyan srác az életembe,akivel nem voltunk szerelmesek egymásba, de a szex jól működött. Sok mindent kipróbáltunk együtt, édeshármast is, mindkét felállásban (2L-1F,2F-1L). A lényeg, 1 éve van egy barátom, aki nagyon fontos nekem. Felvetette ő is ezt az édeshármast, mert ő még nem próbálta. Nemrég regelt chat.hura is, hogy hátha ott találunk vkit.. Igazából félek ettől az egésztől. Mármint még ha le is fekteténk szabályokat, pl. ne dugja meg a másik csajt, attól még menet közben a hév miatt átíródhat, és egyre inkább úgy érzem, ha ez megtörténne köztünk, nem tudnék vele lenni, akármennyire klassz vagy szar lenne az édeshármas.

Próbáltam elmagyarázni neki, hogy amikor én kipróbáltam senki részéről nem volt érzelem, és teljesen más volt, mint így. Ha nem szeretném, nyilván nem érdekelne, hogyan dugna meg egy másik csajt, de szeretem, és vele élek együtt..

Ezt mondtam is neki, erre azt válaszolta, hogy most ezen ne gondolkodjak, inkább a vizsgaidőszakomra koncentráljak, és biztos nem néznék rá másként az édeshármas után.

Mit gondoltok van alapja a félelmemnek, arra nézve, hogy megváltoznának iránta az érzelmeim, és lehetséges, hogy nem tudnék vele tovább együtt lenni?

Ilyen érzelmi háttérrel van értelme belemennem?

Nem akarom, hogy azt érezze, maradi és prűd vagyok, de félek, hogy tönkre mehet a kapcsolatunk.

Nem tudom, mennyire lenne fair vele közölni, hogy közel sem biztos, hogy képes leszek ezt megtenni vele, DE ha igen, akkor elképzelhető, hogy utána szakítanék. Vagy ezt simán így megmondhatom és rajta áll a dolog, hogy így is tovább keresi e ?!


2014. máj. 18. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt így ahogy most leírtad mondd meg neki. Eleve az édeshármas csak akkor lehet jó, ha nincs semmilyen érzelem köztetek.
2014. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Hülyeség... csak kezeld sexuális segédeszköznek a harmadik félt mindkettőtök örömére...ennyi:)
2014. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az édeshármashoz 3 ember kell, a te döntésed, hogy akarod vagy nem. A párod meg gondolom nélküled nem teszi meg. Tud az előző ilyen alkalmadról? Elmagyarázhatnád, hogy iránta érzel is valamit, amit nagyon féltesz és BIZTOS hogy a kaland után ezt elvesztenéd. Ha ezt felfogja, csak nem akar téged is rávenni.
2014. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Emberfüggő szerintem.Én eleve bele se mennék ilyesmibe,még ha +1 lányt akarna bevenni akkor sem.

Ha pedig lenne párom és felhozná,akkor ki is raknám,mert ha nem vagyok elég neki az ágyban,akkor nem engem keres és felesleges egymás idejét rabolni,mert rövid az élet.

Szerintem az ilyen kísérletezések a legtöbb kapcsolatot hazavághatják,mert elkezdődnek a féltékenykedések.Ráadásul senkinek nem esik jól,ha a párja valaki mással fekszik le.

23/F

2014. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Izgató gondolat 2 nővel együtt szeretkezni, de maximum csak akkor mennék bele, ha mindkét lányt régóta ismerem, ők minimum elfogadják egymást és nem él semelyikünk sem párkapcsolatban. Szerintem, ha itt ilyesmi áll fent a párod részéről, az inkább egy kicsi vágycsökkenés, túlzott rutin okozhatja, ezért akar bevonni egy lányt harmadiknak. Nem laposodott el a szexuális életetek? Nektek kell ezt tudni, csak aztán nehogy az legyen, amiről írsz is. Ha letudod kezelni ezt magadban és biztos vagy abban, hogy minden marad a régiben, vágjatok bele.
2014. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp lányt szeretne. Mond azt hogy ez csak egy idegen férfival menne neked. Ebben a felállásban benne lenne? Neked így jobb lenne mint egy másik nővel?
2014. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tud róla, hogy nekem volt korábban ilyen kaladom. És pont emiatt, mert elmondtam neki anno, egyre inkább rá van kattanva. Mindig azzal jön, hogy addig nem fog megnősülni, amíg ezt nem éli át...

Mondtam neki, annyit értem el, hogy elnapolta a "dolgot" július-augusztusra.., de szerintem közel sem fogta fel a mondanivalóm lényegét.

Az a baj szerintem, hogy hiába volt sok lánnyal sok vágyát nem élte ki ellentétben velem. Nekem nem sok kapcsolatom volt, inkább ilyen-szexbarátság, de mindent kipróbáltam, amit valaha ki akartam próbálni, így nekem semmi nem hiányzik már. Legalábbis harmadik fél nem.

Egyetértek azzal, hogy érzelmek nélkül lehet ezt normálisan kivitelezni, mindenféle utólagos érzelmi-kapcsolati sérülés nélkül.

2014. máj. 18. 21:14
 8/17 A kérdező kommentje:

6 : Egyszer viccből felvetettem neki, hogy mit szólna a 2F 1 L felálláshoz.. azt az arcot, amit akkor vágott, míg élek nem felejtem el.

Röviden, tömören, szó sem lehet róla.. Legalábbis az ő véleménye szerint.

A történethez hozzátartozik, hogy biszexuális vagyok, nem divatból vagy épp a pasim kedvéért, hanem ilyen vagyok és kész.

Emiatt is van annyira rákattanva a hármasra..

2014. máj. 18. 21:17
 9/17 anonim ***** válasza:
44%

Szerinted ez a részéről szerelem?


Pál Apostol első levele a korintusiakhoz.


A szeretet türelmes, a szeretet jóságos,

A szeretet nem féltékeny,

Nem kérkedik, nem gőgösködik,

Nem tapintatlan, nem keresi a magáét,

Haragra nem gerjed, a rosszat föl nem rója,

Nem örül a gonoszságnak,

De együtt örül az igazsággal.

Mindent eltűr, mindent elhisz,

Mindent remél, mindent elvisel.

2014. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szeretném hinni,hogy az... de egyre kevésbé sikerül. Tulajdonképpen arra jutottam,ha nem megyek bele azért szakítunk, ha belemegyek,akkor,pedig én fogok vele, mert úgysem lennék képes együtt lenni vele utána. Ismerem magam,tudom, hogy mindig eszembe jutna az az alkalom... még nem mondtam el neki, mert jelenleg munkahelyi problémái vannak,majd amikor legközelebb felhozza.
2014. aug. 15. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!