Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj hogy ha vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj hogy ha vannak körülöttem emberek nem merek csókolózni a barátommal?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van ez csókolózok vele de nagyon fura érzés úgy csókolózni hogy vannak körülöttem szal nem tudom de valószínű velem van a baj!

nagyon szégyenlős tipus vagyok!:$


2008. júl. 29. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mint irtad félénk vagy. Hidd el, nem mindenki titeket figyel és egyébként is teljesen természetes dolog a csókolozás szóval nincs min görcsölni
2008. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell ezt kellemetlennek érezned. Mások is cisnálják, hidd el nem figyel fel erre külön senki, maximum te érzed úgy. Nyugiii!!!
2008. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

SZia!

Hát hidd el ez már annyira megszokott hogy nem figyelnek fel rá...ha meg igen akkor sem úgy mint ha szánaléom lenne mert ezt igen is jó dolog!!

Sok sikert!

csak egyszer kell megérezned az "ízét" aztán nem is jut eszedbe hogy vajon ki néz..!

sok sikert!

Puszi

2008. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figy én miko suliba meek vagy 100 párt látok csókolózni

és senkit nem érdekel

az érdekel pár embert ha pls az utkereszteződészen basznak

arra felfigyelnek. A csókra már senki :D

lazulj el és élvezd :D

2008. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike nektek!!
2008. júl. 29. 16:35
 6/6 anonim válasza:
Szija! :)..én is így voltam az elején..de hamar túl voltam ezen =D..ha szereted a párod, akkor ez nem fog igazán érdekelni h ki néz :)..irígykedjenek csak =D...nah szia
2008. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!