Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők! Ti hogyan viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti hogyan viselkedtek azzal aki tetszik nektek? Esetleg milyen jeleket adtok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 21:55
 1/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én mindíg próbálok a közelében lenni és sokszor próbálok szemkontaktust kialakítani vele .Persze ez nem mindig úgy alakul ahogy akarom mert néha nem merünk egymásra nézni néha meg több mp-ig is nézzük egymást.Amikor meglátom (ez általában heti 2 alkalom) akkor "felcsillan" a szemem nem birom abbahagyni a mosolygást és persze sokszor elpirulok.Ilyenkor általában felhúzódik a szemöldököm (1-2 mp-re) és fel vagyok " pörögve" .Úgy érzem szebb az élet de ez sajnos NEKEM hamar elmúlik mert nem lehetünk együtt jelenleg ez most lehetetlen. Még nem is beszéltem vele lehet hogy nem is tetszek neki!


Én: 16/L. Ő: 19/F

2014. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én álltalában keresem a társaságát , sokat beszélgetünk , viccelődünk , stb. , közös programokat szervezek, néha egy-egy ürüggyel "megérintem" pl. megcsikizem , ő is , péntekenként meggvárja velem a buszt . Sajnos 2 hetente tudunk csak találkozni, de akkor minden időt kiélvezek :D
2014. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!