Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan viselkedtek azzal a lánnyal, aki tetszik, és azzal, akivel csak barátok vagytok? Miben különbözik a kettő viselkedés?

Figyelt kérdés
Pl. távolság beszéd közben, más viselkedés mint a többi lánnyal, figyelmeskedés, ilyenek.

2013. jan. 27. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincs sok különbség ez ügyben. Szokásos dolgok, de ezek a "barátos" lányokkal is megvannak...


Viccelődés, csípkelődés, stb. Annyi a különbség, hogy aki tetszik, azt nyilván külön elhívom egy találkozóra.

2013. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a pasik minden csajjal kedvesek akik nem csúnyák. ugyanúgy.

csak úgy csinálják, hogy a delikvensek ne szerezzenek tudomást egymásról.

true story

2013. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és ha minden lánnyal (rajtam kívül) hülyül, meg ölelgeti őket, velem meg csak néha ilyen, amúgy meg figyelmes, de olyan, mintha félne tőlem(?) és mindig legalább 40-50cm távolság van köztünk, és egy éven keresztül max. a vállamhoz ért hozzá ha valamit érzékeltetni akart, akkor mire gondol?

ha meg akartok ölelni egy lányt, akkor megkérdezitek, h mit szólna hozzá, vagy csak simán megölelitek?

2013. jan. 27. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában nem kérdezek, ha meg akarok ölelni valakit, majd kiderül, hogy ő mit reagál erre. Egyébként nálam változó, hogy kit ölelek meg. Egy félénkebb lányt pl. nem nagyon, még akkor sem feltétlenül, ha tetszik, nehogy "megijedjen", vagy sok legyen neki. Ők általában másképpen reagálnak, mint azok, akik megszokták az érintéseket, a fiúk közelségét. Nem tudom, a te esetedben mi a helyzet, lehet, hogy a srác gátlásosabbnak gondol téged, ezért nem nagyon ér hozzád, vagy míg a többiekkel "flörtöl", addig benned valami különlegeset lát, ezért viselkedik veled másképp. Ha neked bejön a srác, akkor add tudtára, "jelezz" neki, engedd magadhoz közelebb, aztán a többit meglátjátok.
2013. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, ez a fiú nem a félénkebb fajtából való. Szóval ha tetszenél neki, akkor már tudnál róla, randira hívott volna, ilyenek. Csak tipp.
2013. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
voltunk párszor mekiben (pest, belváros, nem nagyon lehet mást csinálni) de nem tudom. Igazad van, valószínűleg tényleg amiatt kérdezte meg, mert nem akart nagyon tolakodó lenni. Nem igazán volt előtte ilyen problémám. Most viszont legutóbb én öleltem meg és utána írt, hogy fel akart hívni mielőtt elutazik. Nem igazán értem :/
2013. jan. 27. 21:29
 7/7 anonim válasza:
Ürügyet keresünk az éeintésre, máshogy viselkedünk vele mint a többiekkel.
2020. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!