Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy fiúval, pár hete (én is fiú vagyok, meleg), hétvégén találkozunk.

Sajnos nekem nincsen baráti társaságom, se barátaim, se senki, neki meg van egy csomó haverja, meg baráti társasága és ez engem zavar.... És persze nem mondtam még el neki, hogy nem nagyon járok sehova pl bulikba, mivel nincs kivel.

Szerintettek hagyjam? Mert ez engem rohadtul zavar..

Köszönöm.


2014. máj. 19. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

A kérdésedhez nem szólok semmit mert nem az én műfajom.

De azt nagyra értékelem,hogy jelezted,hogy meleg téma így akit nem érdekel nem kezdi el olvasni.

2014. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Es miert nincsen barati tarsasagod?szerintem ha tetszik a fiu igen is menj el velük probalj föl oldodni még az is lehet hogy tök jol fogod magad erezni
2014. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok az a partiarc..
2014. máj. 19. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy elmész, nem leszel amúgy partiarc :D

Érezd már jól magad velük, engem nem zavarna hogy a barátomnak hány ismerős izéje van :D

2014. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!