Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » (Meleg téma) Hogy hívjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg téma) Hogy hívjam el randira? Ha eddig, nem közeledett felém tárgytalan?

Figyelt kérdés

Van egy srác, csak 70 kilóméter távolság választ el tőlle, már tavaly nyár óta ismerem... de eddig nem került sor személyes találkozásra.

16 éves, én már 20 vagyok, régen sokat cseteltünk, bírom is meg minden, csak bizonytalan vagyok, egyrészt mert a társkeresőn 14-18 között keres, másrészt, amikor ősszel megismertem életem egyik legnagyobb tévedését azóta annyira nem beszélgettem vele....

Nem tudom, bennem is van-e hiba, ugyanis van egy pár srác, akik szerelmet vallanak nekem.. s azokal a srácokkal autómatikusan többet levelezek..

Egyik korabéli srác, aki Budapest környékén él, azt mondta nekem, hogyha 70km lenne köztünk, már rég találkoztunk volna..

El vagyok bizonytalanodva :/

Pontosan, ez a srác jött olyan érvekkel hogy ezt csak személyes találkozás után lehet eldönteni stb.

Viszont, ez a semlegessége annyira megilyeszt, hogy eddig nem mertem elhívni "randira"..



2014. ápr. 13. 15:32
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerint nyugodtan hívd el őt, beszélgess vele előtte természetesen, aztán hozd fel a témát. Hisz régóta ismered, egy találkozás igazán belefér és az a 70 km nem számít soknak. A társkeresős 14-18-ig keresgél, erre azt tudom mondani, hogy nem feltétlen a kor számít, és inkább mond azt a későbbiekben, hogy megpróbáltad mint, hogy nem.
2014. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

tök egyet értek előzővel

lehet, h ő magától sohasem kezdeményezne, te meg lehet, h ezzel elindítanál valamit, ami mindkettőtöknek jó és happy lenne

2014. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
(Y) Minden Oké (Y)
2014. ápr. 17. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
összejöttek a dolgok? :)
2014. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!