Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a szeretőm felvállal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több mint 4 hónapja folytatok titkos viszonyt a "pasimmal",de számomra kínos, hogy eb akar mutatni a családjának. Tudom, hogy ez részemről ez csak szex és más semmi.Mit tegyek? engedjem magamhoz közelebb vagy lépjek le? Ilyen kapcsolatokból nem hinném hosszú távon lehetne tervezni.


2007. okt. 16. 12:31
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt beszéld meg a pasiddal. Gondolom ő is érzi rajtad, hogy ez nem komoly kapcsolat. Egyszerűbb ha tisztázzátok a dolgot, még most az "elején". Sok sikert!
2007. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ő felvállal, főleg a családja, barátai előtt az már jelent valamit!Valószínű, hogy komolyak a szándékai veled kapcsolatban, így neked kell eldöntened hogy tudnál e vele "normál"párkapcsolatban élni vagy sem.Mindenképp beszéld meg vele, hogy hogyan tovább.
2007. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, várj! Lehet hogy csak barátként akar bemutatni! Beszéld meg vele! Az ilyen kapcsolatban az a jó, hogy künnyű megbeszélni a dolgokat. :)
2007. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hozd magad kínos helyzetbe azzal hogy bemutatkozol hogy "én vagyok a szerető".Főleg ha úgy gondolod hogy ez hosszú távú kapcsolat nem lehet.Ezek szerint szerelmes sem vagy.Beszéld meg vele,hogy te maradnál a "szerető" szerepében ha ez neked és neki is megfelel.
2007. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
irigyellek.az enyém sose mutatna be
2009. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
És hogyan mutatna be,nézzétek ő a lábtörlőm!Ő az akin kiélem magam, vagy ilyesmi!Hova nem sülyedsz!
2009. júl. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orsi te vagy? :D
2013. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!