Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a barátotok ilyet mondana nektek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel kiderülne, hogy mikor elvesztettétek a szüzességeteket vele utána teherbe esnétek. A barátotok viszont azt mondaná, hogy mindenképpen elvetetnétek, mert ő még túl fiatal ahhoz, hogy apa legyen. Huszonévesek lennétek mindketten. Te viszont félnél, hogy esetleg később emiatt nem lehetne gyermeked. És soha nem lenne szíved megölni egy életet, ami benned fejlődik. Ott lenne a tudat, hogy márpedig az a te gyermeked.
2014. máj. 20. 11:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ha meg még azt sem tudod, hogy terhes vagy e, akkor csinálj egy tesztet. Nem drága. Vegyél kapásból 3at és minden nap csinálj meg egyet.

Egyébként ha most vesztetted el, akkor lehet attól, a tested ilyenkor is változásokon megy keresztül, termelődnek hormonok stb...

2014. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
NEM is vagy terhes b+...!!
2014. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha azóta volt már megjött akkor valószínűleg nem vagy terhes.
2014. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Akkor miért változott meg a menstruációm?
2014. máj. 20. 11:51
 15/27 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az van, hogy veszünk esemény utánit. Később elmegyünk a nőgyógyászunkhoz.

Ha védekeztetek és úgy történt a gáz, megértem a barátod reakcióját. Én is ezt kérném, ha férfi lennék. Lányként is tenném, amit kell. Olyan életszakaszban vagyok, amikor a tanulás, pályakezdés, pénzkeresés, anyagiak megalapozása a fontos, nem az anyaság. Etetni sem tudnék egy gyereket konkrétan, miből? A szüleimhez meg nem lenne pofám vinni, ők is pénzből élnek, nem akasztanám a magam gondját a nyakukba. Reálisan döntenék.

2014. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan azt hiszed hogy mivel megváltozott a menszid terhes vagy? Ha van menszeszed nem lehetsz terhes... Komolyan tesztet csináltál egyáltalán? Hogy lehet ennyi eszetek?
2014. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
44%
Nincs köze ennek az apához. Az anya joga hogy eldöntse felnevelje és megszülje illetve elvetesse. Ha a családi hátterem megengedné megtartanám függetlenül a sráctól.
2014. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Miért, egy férfinek etikus azt kérni, hogy a nő ölesse meg a saját magzatát? Ezzel a témával az a gond, hogy mindkét oldalnak igaza van, részben.


Sokat gondolkodtam már rajta, hogy én mit tennék.


1. Ha elvetetném, enne a bűntudat egy életen keresztül, sosem tudnám feldolgozni a történteket. Hiába nem én végzem az abortuszt, nem én ölöm meg közvetlenül, de az én döntésem, az én felelősségem, hogy vállaltam és hagytam a dolgot - nem a gyerek apjáé.. Viszont úgymond "megmenekülnék" a felelősségtől,hogy fel kell nevelnem egy gyereket, de mégis, egyetlen férfi sem tudja elképzelni, lelki és testi szinten mivel járhat egy abortusz. Őket ez nem mindig érdekli - vetesd el, oszt kész. Felmerült ez a téma a párommal is, ő is azon a véleményen van, hogy nem kellene megtartani, ha véletlen teherbe esnék. Az istennek se akarta megérteni, miért akkora dilemma ez.


2. Ha nem vetetem el, hanem megszülöm, rossz esetben az apja le se tojja, nem tudnék jó feltételeket biztosítani a gyereknek, sem anyagilag, se máshogy. Csonka családban felnőni ritka nagy élmény lehet.


Konklúzió: mindkét eset sz*r. Épp ezért azt mondom, hogy mindenki tegye azt,amit a szíve diktál, és ami kevésbé megviselő a lelkivilágának. Az ilyen patthelyzetek elkerülése végett kell minél nagyobb gondossággal eljárni, ha valaki szexuális életet él,és nem akar gyereket.

2014. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
46%
De szeretem, amikor a tudatlanok élnek nemi életet...
2014. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Ezt olvastam valahol!! Ezért kérdezem, hogy ez igaz-e?

Lehetsz terhes akkor is, ha volt vérzésed. Mert előfordul, hogy aki terhes, annak is van egy bizonyos ideig vérzése, csak ez a fajta menzesz általában rövidebb ideig tart, mint a rendes és kevesebb vérzéssel is jár. Amennyiben olyan a vérzésed, mint amilyen szokott is lenni, akkor nem valószínű a terhesség.

2014. máj. 20. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!