Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit tennétek/reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit tennétek/reagálnátok arra hogyha a legjobb barátotok bevalanná hogy beleszeretett a barátnőtökbe?

Figyelt kérdés

Barátom legjobb haverja bevalotta hogy belém szeretett..

Magamat okolom.. Nem kellett volna vele annyit beszélgetnem .. Meg annyira jóban lennem..

De kivancsi vagyok ti mit reagalnatok!


2014. máj. 19. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy boxmeccs az várható.
2014. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelne ha nem lép félre a barátnőm, és a haverom se csorgatja a nyálát utána
2014. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval egyetértek! Én is valahogy úgy reagálnék! Pláne hogy én már át is éltem ezt...
2014. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem mondja, nem a nőmnek, és nem lép semmit, akkor kisebb bosszankodás után elfogadnám a dolgot szerintem, ha sunyi szrházi módjára megpróbálna kavarni(ahogy az említett tag teszi), akkor vélhetőleg megszakítanék minden kapcsolatot. Pofozkodni nem feltétlen, előfordulhat, de elég sok mindenen múlna részemről.
2014. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, a barát hűsége megkérdőjelezhető olyankor... De ha a nőben lehet bízni, akkor nincs ok az aggodalomra.

De ez nálam nem fordulhat elő, a legjobb barátom nő, és férje és gyerekei vannak...

2014. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A barátom nem az a hirtelen haragú.. Nem az aki nagyon felhuzza magàt az ilyen dolgokon de most nagyon rosszul esett ez a dolog neki.. Mert hàt megis csak a legjobb baratjarol van szo akinek rolam meselt..

Akitol tanacsokat kert.. Akiben megbizott.. Sot mar kerdezte is tole parszor hogy tetszem e neki .. De mindig nemet valaszolt..

Most meg skype-on bevalotta.. Azota nem beszeltek egymassal..

Rosszul erzem magamat en is.. Mert ez megis csak az en hibam

2014. máj. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!