Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Zavar a a baratnotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Zavar a a baratnotok 3-4napig borostasak?

Figyelt kérdés
Probaltam otthoni gyantat de nem sokat ert.Szortelenito kremmel se mentem tobbre.Gondolkozom a gyantaztatason csak sokat dolgozom.Engem 2nap utan zavar hogy szur a labam pun*im.Nehez a nyarnak is oltozni.Illetve hogy nem ciki ranyitni borotv alkozas kozben a csajaitokra?! En pl nem tudok nyugodtan lefurodni ilyenkor mert nincs kulcs a furdoben es szo nelkul bejon a baratom csak il yet nehez kozolni kellemetlen hogy mondjam hogy borotvalkozom. L/21

2014. máj. 20. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, hogy 21 évesen annyit nem tudsz megbeszélni a pároddal, hogy "lécci kopogj, mielőtt bejössz, amikor fürdök, mert zavar, ha csak úgy benyitsz"...
2014. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj de nem sok eszetek van 21 éves létetekre. FELNŐTT EMBER VAGY könyörgöm. Ne legyél már ilyen gyerekes és ostoba.


Engem nem zavart, a barátnőm kb havonta járt gyantáztatni, nyilván egy idő után visszanőtt. A legtöbb férfi nem foglalkozik vele amíg esőerdőt nem növesztesz. Ha pedig zavarja, majd szóvá teszi.

2014. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz bár mikor már szakállától nem látom a mellét az már baj sajnos egyszer már szóvá tettem neki h ez így nem jó és legalább a dudáit lássam aztán tartja magát
2014. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Mi közösen szoktunk tusolni az asszonnyal, van, hogy együtt borotválkozunk. Nem értem ebben mi olyan kellemetlen vagy ciki...
2014. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak ha úgy mint conchita wurst
2014. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyelvtanból tuti 5-ös voltál.:) (és nem az ékezet miatt mondom)
2014. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy kopogjon aztan mintha elfelejtette volna tartott egy honapig
2014. máj. 20. 20:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Telefonrol igyekszem roviden tomoren irni
2014. máj. 20. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha telefonról írsz, 80-nal lecsökken az IQ-d?
2014. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!