Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szingli nők mért kedvesebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingli nők mért kedvesebbek mint akik párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert bennük van a "mi lenne, ha?", de az is lehet, hogy tetszel nekik.
2014. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akkor azok rossz kapcsolatba vannak.

Vagy hiányzik nekik a szabadság!

2014. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

dugni akarnak.

vagy csak nem húzza le őket a napi veszekedés a fogkrémeskupakkal meg hogy ki vigye ki a szemetet.

és nincs ott a közelben a pasijuk, aki előtt el kell játszani, hogy csakis ő érdekel.

2014. máj. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kedves vagyok egy pasival félreérti. Ha hűvösebben beszélgetek vele, hogy ne legyen félreértés, akkor nem vagyok rögtön pokróc... De tény, amíg nem volt barátom sokkal kedvesebb voltam, mert ha félreértették nem volt probléma, ott elfogadták indoknak a bocsi, de nem vagy az esetem választ. A van barátom indok csak olaj a tűzre, mert akkor biztos félre szeretnék lépni ha ilyen kedves vagyok vele. (a van barátom részt tudják, nem mondom, tehát nem tudom helyette azt mondani, amit "szingli" korban és nem lenne gond)
2014. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ha a beetetési időszak alatt nem kedveskednek, akkor hogy tudják kifogni a "nagy halat"?:D
2014. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem így vettem észre...
2014. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem tapasztaltam még ilyet. Egy szingli nő első látásra sokkal beképzeltebbnek, nagyképűbbnek, önteltebbnek látszik, és elég sok közöttük valóban ilyen, mert ő a független, büszke nő, akinek nincs szüksége férfiakra. Hát akkor hajrá független, egyedülálló csajok, majd 30 fölött jöhettek ide siránkozni, mert senkinek se kelletek komoly kapcsolatra.
2014. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: A valójában önérzetes, és magabiztos szingli nő nem fog siránkozni, mert tényleg nincs szüksége férfira, és úgy gondolja, hogy nélküle jobb az élete. Szóval ne örülj te annyira. Akire te gondolsz, az a kényszerszingli, aki a külvilágnak csak mutatja azt, hogy ő mennyire büszke.
2014. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!