Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki évek óta állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki évek óta állandó szeretőt tart, hogyan lehetséges, hogy a párja nem veszi észre?

Figyelt kérdés
Vagy lehetséges egyáltalán?
2014. máj. 21. 10:11
1 2
 1/17 Andrea Henrietta ***** válasza:
Vagy baromi nagy mázlija van. Vagy a párja tud róla, csak tolerálja és nem szól. Bár ez ritka eset, és akkor az a személy elég mazochista kell legyen, de van ilyen, Nem egyről hallottam már.
2014. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én lehetetlennek tartom azt, hogy valaki évekig ne vegye észre mi zajlik a kapcsolatában, illetve azon kívül.

Ha valaki folyamatosan szeretőt tart, a másik biztos érzi, csak magának sem vallja be és lenyeli, vagyis tűr. Hogy érdemes-e azt mindenki maga dönti el.


28N

2014. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

mindenki észre veszi, csak az okosabbját nem érdekli, nem véletlenül a szerető hisztizik, meg próbálja magát nyilvánosba hozni akkor mikor tudja, hogy a pasi nem lép.


Régi és sablonos dolgok ezek.

2014. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem lehetséges. Ha egy párkapcsolat már annyira ellaposodott, hogy alapszinten foglalkoznak egymással, nem figyelnek egymásra, simán elkerülheti a figyelmét egy szerető. Egyszerűen annyira nem figyel már a másikra,hogy nem csak a halovány jelek, de az egyértelműbbek sem esnek le. Amikor egy párkapcsolat már ennyire romos, akkor a szerető már régen törvényszerű okozat, nem pedig az ok. A szeretők megjelente általában (nem mindig) okozat nem pedig az ok. Az ok szinte mindig a párkapcsolati gond.
2014. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Hogyne lehetne! Nekem is van már régóta! Mégse buktam meg! Okosan kell csinálni!
2014. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen van. A kapcsolat annyira megszokottá, egyhangúvá, lapossá válik, hogy a felek csak gyakorlatilag alapszinten kommunikálnak, és egyáltalán nem foglalkoznak a másikkal sem érzelmileg, sem szexuálisan de még csak nagyon emberileg sem. Elvannak egymás mellett, így élik a mindennapjaikat, így az egyik fél évekig fenntartható szexkapcsolatokban keresi és éli ki azt a vágyát amit otthon nem tud és nem kap meg. Ezekben a kapcsolatokban már a felek annyira elhidegülnek egymástól, hogy szexuálisan már nem tekintenek egymásra úgy mint nő a férfire vagy fordítva. Így amíg otthon minden megadatik (gyerekek rendezve, anyagi feltételek biztosítva, stb.) észre se veszi egyik a másik kikacsintását. Hogy egyszer borul-e a bili?........nos, ki tudja?
2014. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Így van, aki szeretőt tart, legyen hozzá agya is.
2014. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
...én 2 évig voltam egy pasi szeretője,a nője nem jött rá.
2014. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Én voltam megcsalt feleség. Egyértelműen érzékeltem a jeleket, biztosan tudtam, hogy a férjemnek van valakije, csak nem akartam róla tudomást venni. A férjem meg volt róla győződve, hogy milyen okosan csinálta, de ha akartam volna, simán lebuktathattam volna. Aztán mikor már meguntam az egészet, akkor le is bukott. De rajtam múlt, hogy mikor, nem rajta.
2014. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is voltam szerető és a srác barátnője konkrétumokat sosem tudott meg, viszont 100%, hogy érezte vagy tudta enélkül is, mert folyton hívogatta rögtön szolgálat után stb.stb. Egyszerűen nem akarta tudomásul venni, gondolom balhézni sem akart, mert szerette... hát ilyen az, amikor valaki kihasználja a biztonságot, hogy valaki szereti.
2014. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!