Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond ha a ferfinek mar van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond ha a ferfinek mar van gyereke? Megismerkedtem egy ferfivel, jol elvagyunk, de van egy gyereke. Meg kicsi, napi ket napot nala tolt.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy viszonyuljak ehhez, belemenjek egy ilyen kapcsolatba?

Soha nem en leszek az elso...


2014. máj. 21. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfogtad az isten lábát, hiszen a csávó feltalálta az időgépet!
2014. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi két nap az elég sok.
2014. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen 48 órás napok nekem is jól jönnének időnként! :-)
2014. máj. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy bizonytalankodsz már most. Így meg?... Erre a kérdésre magadnak kell megadnod a választ, hiába vársz segítséget kívülről, mert van akinek nem gond, van akinek az, ezt senki se döntheti el helyetted.
2014. máj. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, de nem agyalok ezen, illetve próbálok minél kevesebbet :)

Én alapból elfogadtam hogy havi 3 hétvégét a kisgyerekkel vagyunk és nagyon megszerettük egymást, jó érzés.

Az, hogy nem te vagy az első? Nos ez így nem igaz, mert én úgy gondolom, hogy a páromnak mint gyermek a kisfia a legfontosabb, de mint nő az életében én vagyok az első. Szóval ezt pozitívan kell felfogni és nem féltékenykedni.

Egyébként tapasztalatom szerint sosem azzal van a probléma, hogy a férfinek van már gyereke, hanem azzal, ha az anyukával esetleg rossz a viszony.

De megértelek, nem könnyű helyzet, igazából folyamatában derül majd ki úgyis, hogy ki hogy viszonyul hozzá.

De tényleg a lazaság, vidámság, szeretet, és főleg a TÜRELEM fontos.

Sok szerencsét :)

2014. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolso koszi szepen!

Igazabol ez egy uj es furcsa helyzet, ezert nem tudom, hogy viszonyuljak hozza. Nem vagyok feltekeny egy 10 honapos babara, csak valahogy fura, hogy ha lejar a ket nap, hazaviszi a kicsit az anyjahoz, megfurdeti, lefekteti. Es kozben ugye ott a gyerek anyja...

2014. máj. 22. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi...


Nálam nem lett volna gond ha a férjemnek van gyereke. Legalább lenne gyerekünk:) Nekem persze mostoha gyerek lenne, de akkor is gyerek.


Amúgy csak egy keresztlánya van/unokahúga. Őt is imádjuk mindketten:)

2014. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hm... a kommented után nekem az jön le, hogy neked nem a gyerekkel van bajod, hanem hogy kapcsolata van a gyerek anyjával a pasinak....szóval féltékeny vagy. De miért?
2014. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!