Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most azt jelenti, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti, hogy nem akár megismerkedni velem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyen, akivel már egy ideje szemezgetünk egymással, köszönünk, meg párszor beszélgettünk, amikor arra jött felém.

Még 2 hete megjelöltem face-n ismerősnek, de azóta sem igazolt vissza. Tegnap ahogy beszélgettünk, rákérdeztem, hogy face-re nem szoktál járni? Azt mondta, nagyon ritkán, erre én meg mondtam, hogy akkor majd menjen fel, és erre meg ő csak annyit válaszolt, majd akkor megnézi.

Tegnap egész este vártam, hogy visszaigazol és beszélgetünk, de nem jött.

Ez most egyértelmű elutasítás?

Nem tetszem neki?

Hogy nézek ma a szemébe a munkahelyen...



2014. máj. 22. 05:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj velem :)
2014. máj. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondta, ritkán jár, nem? Szerintem csak egyszerűen egy NORMÁLIS ember, aki hem az interneten éli az életét. Ez miért baj? Csak facebookon lehet ismerkedni? Hívd el valahova és kész. Bátorság
2014. máj. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivelhogy úgy tűnik hogy szarik a facebookra, amit jól is tesz, ezért qrvára nem fogja érdekelni hogy bejeölted, sőt, nem is tudja hogy mit akarsz ezzel. Ha valamit akarsz, odamész és megmondod.
2014. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy neki nem vagy olyan fontos, mint ő neked, sőt, egyáltalán nem vagy fontos neki. A te részedről elég ennyi kezdeményezés, biztosan észrevette, hogy akarsz tőle valamit, és azért nem jelöl vissza. Ezt tudomásul kell venni, de nem kell megsértődni miatta. Legyél kedves vele, de mint férfit felejtsd el. Elvégre kollégád, akivel többször fogsz találkozni, beszélni. Mit tudsz például a családjáról? Van-e felesége v. komoly barátnője? Lehet,hogy van, akkor pedig még inkább nem kell a közelébe férkőzni.
2014. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!