Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már biztosan azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már biztosan azt jelenti, hogy már nem szeret úgy a párom, s elveszett az érdeklődése irántam? Hogyan szerezzem vissza a régi énét?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk mindketten én 17,ő 18.

A kapcsolatunk eleje olyan volt mint egy valóságos álom.

70km-re lakunk egymástól, de már az 'udvarlási' időszakban míg nem voltunk együtt, mindig arra törekedett,hogy legalább félúton valahogy találkozzunk.


Ha nem voltunk együtt,esetleg más programja volt,mindig írta,hogy milyen jó lenne ha vele lennék, vagy hiányzom neki, ebből már semmi sincs.

Alig találkozunk a sulin kívül,arra fogja,hogy sok a tanulnivaló,viszont ilyen-olyan programra van idő a

haverokkal.


Akármivel próbálkozok, csinosan öltözök,új ruhát veszek,sosem dicsér meg,hogy szép vagyok, régebb meg áradozott,hogy én vagyok a leggyönyörűbb,akit ismer.

Ha elutazik több időre, és van lehetősége még akkor sem szán rám kis időt,hogy beszéljünk,de azért egész éjjel fent van és kitudja mit csinál a haverjaival.


Ami bánt a legjobban,hogy alig csókol vagy ölel meg.

Régebb mindig elakart menni sétálni velem egy rendezvényről is,hogy legyen kis időnk kettesben csókolózni.

Folyton ölelt, simogatott. Ma már csak állunk egymás mellett kézenfogva,de mintha már az sem lenne olyan.


Úgy érzem magam, mint egy kiskutya,aki nyal a gazdájának, hisz folyton azon vagyok,hogy valamit csináljunk,legyen valami program,ha együtt vagyunk valahol,próbálom elhívni,hogy legyünk kettesben,de kitalál valami kifogást,hogy fázik vagy fáj a lába.


Arra,hogy miért nem találkozunk már félúton sem azt mondja megunta a buszozást,vagy tanulnia kell.


Mindent próbálok,de semmi viszonzást nem kapok a részéről.


Ha őt kérdezem,mindig az a válasza,hogy "én ilyen vagyok" vagy értsem meg,hogy nincs ideje, vagy az,hogy ő nem vett észre semmi változást.

Mit kellene tegyek?Elengedni nem tudom, kötődöm hozzá,de ez is rossz így:/


2014. ápr. 10. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy ő már sajnos beleunt ebbe a kapcsolatba. De ülj le vele és beszéljétek meg.
2014. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát vagy leülsz vele és komolyan elmondod neki hogy szerinted mi a probléma, és ha változtat akkor minden oké, de ha nem akkor vége lesz. Nem olyan mint akit nagyon érdekel, a kapcsolat. Bár persze ezt én nem tudhatom csak az alapján amit leírtál.
2014. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hiányoznak azok a régi dolgok ...olyan mintha már minden csak felszínes lenne.

Mikor először merültek fel ezek a problémák és mondtam neki,hogy ez így nem fog menni, azt mondta,hogy én túl sokat akarok,és ugráltatom őt. Holott ezek az elején teljesen megszokott dolgok voltak.Akkor megijedt,mert úgy volt,hogy szakítunk de olyanokat mondott,hogy változtatni fog,de ne hagyjam el, mert szeret.Már-már könyörgött.

Ha most mondok ezzel kapcsolatban valamit nem veszi komolyan és azt mondja,hogy csak hisztizek, és folyton tereli a témát vagy lezárja annyival,hogy "nem veszekszem"

2014. ápr. 10. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet jobb külön. Ha ő nem változtat te nem tudod egyedül megmenteni a kapcsolatot. Ez két emberen múlik.
2014. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb, ha különválnak útjaitok..Ez hidd el nem igazi kapcsolat és nem is igazi szerelem...
2014. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!