Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbáljak vele kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljak vele kapcsolatba kerülni mármint úgy hogy szerelmi kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én 12/F ő meg 12/L és mindenkit arra kérek hogy mellőzzék a "ti túl fiatalok vagytok még ehhez" válaszokat köszönöm

2014. máj. 22. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ő is szeret téged vagy csak tetszik neked?
2014. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy úgy ahogy jóban vagyunk tehát néha beszélünk
2014. máj. 22. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Aha.Velem szinte ugyanez volt.Hát a klasszikus dolgokat tudom ajánlani.Hívd el pl sétálni, de olyan helyre ahol 2-en vagytok vagy kevés az ember.Ha ők nem mernek kezdeményezni, de ha tetszel neki akkor észre fogod venni.De ne legyél túl nyomulós ne hívd el 1 nap többször.(én tapasztalataim alapján)
2014. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok azt nem írtam, hogy nem 100% működik amit 16 év alatt megtanultam a nőkről és amit biztosan tudok:Fuck Logic.Néha lehetetlen eligazodni rajtuk.
2014. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat másodszor az első kérdésre a válasz:nem tudom úgy beszélgetünk meg viccelődünk de úgy nem tudom hogy ő mit érez
2014. máj. 22. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Átérzem ugyanez volt velem.Új ez neked is és még félsz, de ez szerintem természetes.
2014. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed próbáld meg :)
2014. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tehát én azt szeretném megkérdezni Hogy hogy tudom azt elérni hogy olyan kapcsolatba kerüljek vele hogy el tudjam hívni sétálni
2014. máj. 22. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.Mikor a barátnőm még csak a barátom volt akkor is ennyi volt:"eljössz sétálni?"

-"Igen hova?"

2014. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké de nekem ő még nem is annyira a barátom csak néha beszélünk és neked mikor volt ez hogy elmentétek sétálni?
2014. máj. 22. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!