Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belementek úgy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belementek úgy kapcsolatba, hogy nem vagytok szerelmesek? Szerintetek sokan vannak ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezert van a sok valas
2013. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én belemennék, szerintem sokan vannak igy
2013. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem sokan.
2013. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sokan.

Első látásra nem mindig voltam szerelmes.

Volt, hogy napok hetek hónapok kellettek.

2013. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szeretem, szeretem, szeretem.

És haragszom rá. De szeretem.

Szóval nem. És igen.

2013. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
miért kérded kérdező?
2013. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:

a páromba karok beleszeretni, mikor már ismerem....

de ha nincs az elején meg az a bizonyos plusz, akkor nem. Inkább nem. Akkor már inkább vagyok egyedül

2013. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze. A kapcsolat ALATT ismeri meg az ember a masikat, tehat akkor is szeret bele. Vagy nem.

De olyan nincs hogy meglatod es hu, egybol fulig szerelmes vagy, pontosabban amit annak hiszel az pusztan a kulso, az igazi embert meg nem is ismered, hogy lehetnel szerelmes bele?

Ha par honap utan se jon a kemia akkor viszont szakitani kell.

2013. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak úgy lehetséges már szerelmesen belemenni egy kapcsolatba, ha régről ismered, és tudod, milyen, tehát tényleg szerelmes is lehetsz.

Ha viszont mondjuk egy kávézóban leszólít egy pasi, hogy na, találkozzunk valahol, és valamiért szimpatikus, igent mondok neki, akkor nyilván nem ismerem, max csak szimpi, kedves, ezért nem is szerethetem. Találkozgatunk párszor, mert még mindig vonzónak tartom, netalán le is fekszünk (már 20+ vagyok, szóval erre nem is várnék sokat). A szerelem még mindig nincs meg, csak a vonzalom. De pár hét/hónap (személyfüggő) után már igenis kialakul a szerelem, miután megismered az embert, úgy tényleg, kicsit jobban, bensőségesebben. Szóval praktikusan már rég benne vagy a kapcsolatban, mire a vonzalom és szimpátia továbbfejlődik. És mint mondtam, minden esetben így van, azokat leszámítva, amikor régi ismertségből, netalán barátságból alakulnak ki a kapcsolatok.

2013. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem ezért van sok válás!


az a szerelem miatt van. a szerelem elmúlik.

2013. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!