Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1,5 év után szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 év után szakított velem a barátnőm egy másik pasi miatt, mi a véleményetek a viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy majdnem 1,5 év együttlét után és hűség után, a barátnőm találkozott egy sráccal egy kertipartiban. A srác megkörnyékezte, de az exem (akkor még nem volt az) nemet mondott neki, mert vagyok neki én. Nagyon őszinték voltunk egymáshoz az egész kapcsolatban, így másnap el is mondta nekem. Azt mondta, nem érti, hogy mi van vele, rá sem nézett eddig más pasira, de ő most valamiért megfogta. Később elkezdtek beszélgetni facebookon és az exem úgy kezdte érezni, hogy vonzódik a sráchoz. De akkor még azt mondta, hogy nyilván csak az újdonság csábítása, semmi más. Addig húztuk a dolgot, míg végül felajánlottam, hogy nyitott kapcsolat, mert reménykedtem, hogy utána visszakapom teljes egészében.


Nem így lett, a dolog odáig fajult, hogy a végén már nem tudta, hogy kellek-e neki egyáltalán és inkább azzal a másik sráccal lenne. Ez a huzavona ment egy hétig, aztán azt mondta, inkább szakít velem, amíg el nem dönti, hogy mit akar. Én nem engedtem, így inkább csak kínoztuk egymást, engem nagyon szeretett, mindig sírt, ha velem beszélt és az egyik ilyen beszélgetés után, amikor azt mondtam neki, hogy döntse el mit akar, majd otthagytam és hazaindultam, utánam szaladt sírva, hogy csakis engem akar, csak adjak neki időt, hogy letisztuljon benne a dolog.


Adtam. A sráccal még jobban összemelegedett. Áradozott róla, hogy milyen spontán, senki sem tudja így megnevettetni és mennyire nagyon összeillenek. Ez azért is fájt, mert 1,5 év alatt olyan jók voltunk együtt, hogy nem egyszer célzott a házasságra és az ismerősök is két perc után megjegyezték, hogy mennyire összeillünk, pedig épp azt meséltük, hogy semmi közös nincs bennünk, vagy csak nagyon kevés. Ennek ellenére nagyon jól megértettük egymást és minden téren tökéletes kapcsolat volt.


Szóval összemelegedett a sráccal és végül kimondta, hogy inkább vele lenne, de csak kavarna, mert nem akar komoly kapcsolatot, de engem sem akar már. Egy héttel később megleptem náluk és végleg kimondta, hogy nem akar már tőlem semmit. Másnap megint elmentem hozzá - én barom -, mert elvittem 1-2 cuccát. Itt már látszódott, hogy nem lát szívesen. Elmondta, hogy jobban összeillik a sráccal, mint velem valaha és inkább vele akar lenni, mert mennyire vicces, stb, az a srác és már szexelnek is.


Engem meg le sem szar, holott egy hónappal ezelőtt még azzal szekált, hogy összeházasodhatnánk.


Ami a lényeg és amit ki akarok ebből hozni, hogy 1,5 évig jó voltam neki úgy, ahogy, de jött ez a srác és azt mondja, hogy ez mennyire kedves vele és ezért inkább vele van. Vajon ez már kifogás, vagy van alapja?


Igen, néha macsósan viselkedtem vele, amit már nagyon bánok, lehettem volna kedvesebb, de mindig is ezt mondta, hogy szereti, ha egy pasi határozott, domináns, stb. Most akkor hogy is van ez? De mindezek ellenére össze-vissza pusziltam, sosem tartottam magamban az érzéseim, mindig kimutattam és elmondtam neki.


2014. máj. 22. 22:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és azt hozzá kell tennem, hogy a kapcsolat olyan volt mint egy álom. Erre jött egy másik pasi és hirtelen mindennek vége lett. Most meg úgy tesz, mintha ez a 1,5 év semmiség lett volna.
2014. máj. 22. 22:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem örülj, hogy megszabadultál tőle. és nem sokéves kapcsolat után
2014. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek csak örülhetsz. Lehet, hogy nem volt jobb, ezért összejött veled, majd lett egy jobb és azonnal feladja a kapcsolatot. Ezt megtette volna 5 év után is, gyerekkel is, szóval jól jártál.
2014. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nehezen hiszem, hogy ennél a kapcsolatnál létezhet jobb. Komolyan mondom, nem az elkeseredés beszél belőlem. Kiegészítettük egymást.

Fontolgattam, hogy megkérem a kezét. Akkor még 100%, hogy igent mondott volna.

2014. máj. 22. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet félre ismerted a lányt, ne add fel. M

ost még nehéz lesz jó ideig, de ha vissza szeretne menni hozzád pl pár hónap múlva, ne engedd..Elvégre,ha most megcsinálja, tuti,h megtenné még1x.

Lehet, hogy élni fog, mint hal a vízben, s szarik a fejedre, most picit heverd ki a dolgot, járj el kocogni, ha teheted és engedd ki a gőzt :)

2014. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A.R. ***** válasza:

Haver másfél év után én is hasonlót néztem be ma már vicces, eltelt azóta 10 hónap és soha nem fogok senkit majd így szeretni szóval átérzem. Tarts ki fogsz találni jobbat akit jobban fogsz szeretni.


21/F

2014. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
15%
Na én pont ezek miatt nem akarok kapcsolatot...!! Szerintem mostantól szard le a nőket, es ha szerencsed van akkor ok is laszarnak majd teged.
2014. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Találd meg azt a lányt, aki igazán megbecsül, aki igazán szeret, aki elfogad olyannak amilyen vagy, aki a hibáiddal, egyediségeddel együtt szeret, és a sok jó közül is csak Téged választ, és nem húzza az agyad, és komoly. Ami pedig megtörtént, szard le. Ha boldog, akkor legyen boldog. De vissza soha ne fogadd!
2014. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!