Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tudnék nyújtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudnék nyújtani egy lánynak egy párkapcsolatban, amiért érdemes lenne velem összejönni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gazdag, nincs túl nagy péniszem, nem vagyok valami okos...

Mit ellenőrizhetnék még? Nem találtam semmit.


2014. máj. 22. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát így nagyon semmit
2014. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl nagy a péniszed, akkor azt például nyugodtan nyújthatod.
2014. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én mondjam meg neked?
2014. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

maradnak a belső értékek.

ne légy bunkó, légy udvarias, romantikus...

2014. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, ezzel a mentalitással semmit. Komoly önértékelési problémáid vannak. Ez nem olyan mint egy állás hogy te beadsz egy listát a tulajdonságaidról, aztán későbbi elbírálás alapján vagy visszahívnak interjúra vagy nem...

Megismersz egy lányt, beszélgetsz vele, oszt hamar kiderül hogy jól kijöttök e egymással és van e értelme folytatni, avagy nem.

2014. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha te se tudod, akkor minek akarsz kapcsolatot? Nincs kivel kirakózni meg mesét nézni?
2014. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most felleltározod magad, hogy mid van vagy mid nincs? Az már eleve gáz ha fel kell mutatnod valamit a csajnak hogy megszeressen, mert onnantól kezdve örökös bizonygatás lesz az életed hogy mindig tudj neki még jobbat mutatni csak hogy ne hagyjon majd el. Akkor inkább keress egy olyan lányt aki olyannak fogad el amilyen vagy :)
2014. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy alapelvárás a nagy pénisz manapság. :D

Nem is okosnak kell lenned, hanem bölcsnek! A kettő nagyon más! Nem lehet, hogy érzelemgazdag vagy? Mert az többet ér, mint a zseton. (már akinél).

2014. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy szeressen, jól érezze magát melletted, ne unjon meg, élvezze minden egyes veled töltött percét, nem kell se bbc, se viper, de még 160-as IQ se. Majd találsz olyat, aki elfogad úgy ahogy vagy. Olyan nincs hogy nem, én tényleg, igazi életképtelen gyökereket ismerek, mégis van csajuk. Rondák? Azok. De nekik szépek, szóval...
2014. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De tudsz helyesen írni!!! Nálam máris szereztél egy plusz pontot :)
2014. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!