Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után érdemes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes vagy inkább tanácsos ilyen apró ajándékokat venni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most leszünk 2 hete együtt és gondoltam veszek neki valamit vagy korai még?
2011. aug. 16. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez nem idő kérdése, tehát nem számít, hogy mióta vagytok együtt. Ha úgy érzed, hogy adnál neki valamit, akkor ne agyalj rajta, tedd amit a szíved diktál. A lényeg az, hogy ne drága dolog legyen és ne csinálj belőle rendszert. Bár nő vagyok és most a barátnőd ellen beszélek, de ne kényeztesd el nagyon, mert megszokja és nem különlegességnek, hanem megszokásnak/elvárásnak fog számítani egy idő után az ajándék.

Én is imádok adni, de rájöttem, hogy mértéket kell szabni a dolognak, különben az emberek hajlamosak hozzászokni és egy idő után természetesnek veszik.

2011. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
miért lenne korai? amúgy meg TE érzed,hogy mikor érdemes, akarsz ajándékot venni a barátnődnek csak úgy, ezért nem kell kikérni mások véleményét szerintem.
2011. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és azt lehagytam, hogy az első kommentelőnek azt kívánom, az általa leírt példánnyal erőszakolja meg magát hátulról! Aki nem tud normálisan válaszolni egy kérdésre, az minek van itt?
2011. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Üzenem az első kommentelőnek, hogy egy nagy paraszt -.-"

A többieknek pedig köszönöm szépen a normális válaszokat.

2011. aug. 17. 00:02
 5/7 anonim ***** válasza:
én minden alkalommal kapok ajándékot mikor találkozunk a barátommal, néha csak egy csokit, de néha nagyobb dolgokat is, így volt ez az elején is és még mindig. miért ne lehetne? a nők örülnek az ajándékoknak.
2011. aug. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármikor adhatsz, ha úgy gondolod, ebben nincs olyan, hogy "korai".


De szerintem is inkább hébe-hóba. Ne minden héten, mert az elveszíti a meglepetés erejét.


És én is javaslom, hogy soha ne legyen drága! Nagyon lehet örülni egy párszáz forintos apróságnak is.

Én anno a barátomtól kaptam egy kis pöttyös csoki katicát. Olyan aranyos volt, ahogy a tenyerében hozta:).

2011. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van!!!


Nem kell folyton ajándék.

Udvarlásnál jó ha elkényezteted mindennel, de utána ne legyen rendzser.


Egyrészt mert egy idő után már unalmas lesz és ami a legrosszabb, azt fogod sugallni, hogy csak így tarthatod meg. Önbizalomhiányosnak fog tartani és azt a benyomást kelted, hogy azért árasztod el mindennel, mert azt hiszed, hogy csak így fog veled maradni.


Másrészt szülinapjára vagy karácsonyra már nem tudsz neki mit adni.

Vagy ha igen, akkor az elég drága, (és általában) felesleges dolog lesz.

2020. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!