Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a mondat mit jelenthet női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a mondat mit jelenthet női nyelven?

Figyelt kérdés
Örülne neki, ha egy olyan párt találnék, aki hozzám illene, komolyan örülne neki. Barátnőm mondta, a napokban.. Most ez önbizalom hiány, vagy pedig keresgél mellettem, egy jobb partit?
2014. máj. 23. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szakitani akar/akart,mert úgy érzi,te jobbat érdemelsz nála! Valószinü neki már van valaki más. Sajnos ez van.
2014. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy érzi nem illetek össze, nem elég jó hozzád.
2014. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincsen neki senkije, ez 100%. Folyamatosan velem van, ideje se lenne rá. Amúgy ezt megbeszéltük, ha valaki a képbe kerülne, azonnal megmondjuk egymásnak.
2014. máj. 23. 12:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Arra vágyik, hogy azt mondd neki, hogy neked ő a legtökéletesebb, és nem tudnál nála jobbat találni. Kevés az önbizalma/keveset bókolsz neki/kíváncsi, hogy mit reagálsz.


30/n

2014. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rz csak annyit takar,hogy nyugodtabb lelkiismerettel adna papucsot,ha tudná jó kezekben hagy.
2014. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Vannak bajai, függőségek, de kitartok mellette. Szeretem, tudja jól. Én se vagyok tökéletes, hosszútávra velem se tervezne senki.
2014. máj. 23. 12:15
 7/13 A kérdező kommentje:
#4! Pont ő az, aki képtelen kimutatni az érzéseit. Sajnos nem egy bújós lány, de elfogadtam olyannak, amilyen.
2014. máj. 23. 12:17
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem önbizalomhiány, mondd neki, hogy nekem te kellesz és kész...

sokszor ez csak provokáció, arra, hogy mondd neki, hogy ő kell

2014. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én akkor mondanék ilyet, ha látnám h nem illünk össze.
2014. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk tényleg, lehet az nem tetszik neki, hogy próbálom rávenni a kevesebb alkohol, illetve cigarettázásra.
2014. máj. 23. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!