Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a mondat mit jelenthet női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a mondat mit jelenthet női nyelven?

Figyelt kérdés
Örülne neki, ha egy olyan párt találnék, aki hozzám illene, komolyan örülne neki. Barátnőm mondta, a napokban.. Most ez önbizalom hiány, vagy pedig keresgél mellettem, egy jobb partit?
2014. máj. 23. 12:10
1 2
 11/13 Marika827 ***** válasza:

Szerintem is csak önbizalomhiányrol van szó,,biztositsd afelől,hogy neked ő fontos,mondd neki gyakrabban,hogy szereted,hogy szükséged van rá,és hogy eszed ágában sincs keresgélni máshol.Őszinte leszek,ezeket a mondatokat én is szoktam hangoztatni,és pont amiatt,mert jol esett aztán,hogy kiöntötte a szivét az illető,hogy neki én kellek,nem pedig más. Néha a sorok mögé kell nézni ahhoz,hogy meglásd mit akar egy nő valojában..

..aztán persze minden ember másképpen reagál egy azon helyzetben,de nekem az jött le abbol amit irtál,hogy csak sima önbizalomhiányban szenved :)

2014. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

azt jelenti, h nem szeret eléggé és már kiszemelt mást, vagy ő mást akar.

nem bunkóságból írom, csak tapasztalatból.

2014. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Finoman közli veled hogy szerinte a kapcsolatotok már kihült. Azt akarja hogy te mond ki a végső szót hogy "vége". Ugyanis ő nem meri ezt meg tenni, és nem akar neked fájdalmat okozni. Jobbnak látja ha te vetel véget ennek a kapcsolatnak.
2014. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!