Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ez miért gondoljátok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ez miért gondoljátok így teljesen természetesnek?

Figyelt kérdés
Ha ti nem akartok szexelni a pasitokkal, akkor azt ő tűrje szó nélkül, de bezzeg ha ő nem akar lefeküdni veletek, akkor rögtön kidobjátok. Nem kettős mérce ez egy kicsit?
2014. máj. 23. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
:D
2014. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Ez van mi férfiak ezért tartunk több nőt.
2014. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Úgy néz ki valakit ma kidobtak emiatt :D
2014. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Még soha nem volt olyan, hogy nem akartam szexelni.


21/F

2014. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez alapból nem egy gyakori jelenség. És rám pl. nem igaz. Ha nem akar szexelni akkor nem akar
2014. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hááát, szerintem ha egy férfi nem akar szexelni egy nővel, akkor ott a nővel is gondok vannak, már bocsánat :)

Bárki is az illető, egy nőt nem utasítana vissza, kivéve ha nem a legszebb látványt nyújtja.

2014. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 aladar12 ***** válasza:
31%

ez a női egyenjogúság, szerintem ne sírj miatta.


ÉLJEN A FEMINIZMUS

18f


remélem érződik valamennyire az irónia

2014. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Valakit ma kidobtak?


Aki meg azt írta, hogyha egy férfi nem akar a nővel szexelni, ott baj van, akkor annak még nem volt kapcsolata.

Szerintem normális ember nem akar folyton szexelni, nem mindig van kedve/hangulata hozzá.


Egyébként kérdező, elég szar emberekkel lehetsz körülvéve, ha ott az megy, ráadásul az, hogy te ezt el is hiszed...


Nálunk is volt olyan, hogy nekem nem volt kedvem, volt olyan, hogy a páromnak nem volt kedve, elfogadtuk, aztán szexeltünk akkor, amikor mindkettőnknek volt.

2014. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező beindítottad a feministákat és talpnyalóikat.
2014. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
A szexhez 2 ember akarata is kell. Bármikor jogom van nemet mondani, és tiszteletben tartom azt is, ha a barátomnak épp nincs kedve, nem dobtam ki ezért senkit.
2014. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!