Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket mennyire befolyásol az ha egy lány nem annyira szép, de viszont jól tudtok vele beszélgetni és bírjátok egymást? (Persze ne bányarémre gondoljatok hanem mondjuk egy átlagos lányra. )

Figyelt kérdés
Plusz még annyi hogy mi az ami először megfog titeket egy lány külsejében? Kort is légyszíves! :)

2014. ápr. 26. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon is befolyásol. mert a külső javítható, de a belső...azt már nehezebb
2014. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet, tényleg azon múlik, mennyire fog meg a lány összességében.

Hogy mi fog meg? A mosolya és a szemei(ha nem mosolyog, szinte biztos, hogy nem fogok odamenni hozzá)


26F

2014. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "nem annyira szép"?


Ha átlagos, akkor bőven jó. Utoljára egy olyan lányt kedveltem meg nagyon, aki külsőre nem az esetem, a személyiségét viszont nagyon megszerettem... azóta mondjuk rohadtul megbántott, és valószínűleg sose fogom megbocsátani neki...


21F

2014. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hat azert a kulso is szamit :) am az arca fog neg legeloszor meg maga a kiallasa a lanynak :)
2014. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem annyira szép...átlagos...ez így értelmetlen és értelmetlen :)


A Lényeg! Vagy tetszik vagy vonzó vagy nem. Ha nem akkor csak haverpajtások leszünk.

2014. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim szerint, elég jóképű/helyes vagyok én mégis egy olyan lányba voltam szerelmes (pont amiatt, mert nagyon egy hullámhosszon vagyunk) aki átlagosnak mondható és külsőre kevésbé tetszik, mint mondjuk más, akinek bejöttem.

Ha külsőségekről beszélünk, ami engem elsőre megfog az egyértelműen az arca+ a haja, utána az, hogy milyen stílusa van és a testalkata (mellméret egyáltalán nem számít).18/F

2014. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Hát ha random meglátok valakit, akkor a feneke, és a melle ami magára vonja a figyelmem, de ha olyan, akivel már néhányszor elbeszélgettem, akkor a mosolya az, ami vonzóvá teheti. :)


Ha nagyon jól elvagyunk egymással, akkor elnézem, hogy nem olyan vonzó számomra, de azért tettszegyen annyira, hogy szívesen lefeküdjek vele.

2014. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!