Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van tapasztalta ilyen típusú fiúval?

Figyelt kérdés

A legtöbb embert lenézi (főleg azokat akik buták, csak a bulikért élnek és nem foglalkoznak a jövőjükkel), egoista néha kicsit paraszt. Ha közelebbről megismered akkor viszont segítőkész, és azzal a pár emberrel akit a barátjának tart kedves és jóindulatú. Én azt hiszem bekerültem abba a körbe akit nem néz birkának voltam már nála párszor segítettem neki a tanulásban. Most azt a korszakát éli hogy utálja a nőket és max dugni akar de semmi komolyat. Van rá esély hogy ez változzon? Mi a helyzet az ilyen típusú fiúkkal? Mivel lehet nála úgymond jó pontot szerezni?

19/L


2014. máj. 23. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha leszopod a farkát, az gondolom egy jó pont.
2014. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem! Az a célom hogy tiszteljen. :D
2014. máj. 23. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a jellemeddel nem tudod megfogni akkor hiába színészkeded el amit itt írnak neked..
2014. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nőként viselkedsz és tartásod van, kedves vagy és bájos. Ezzel lehet enyerni a szívet.
2014. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát jellemre valamennyire megfogtam. Olyan típus aki megkapja amit akar de legutóbb mikor bepróbálkozott visszautasítottam. Utána írta is hogy tiszteli az erkölcseim... Nem tudom ezt hogy gondolta
2014. máj. 23. 18:24
 6/10 Marika827 ***** válasza:

Ez az a tipusu fiú,aki egoista,,,csak magával foglalkozik,volt egy ilyen ismerősöm,barátom...mintha rola irtál volna,csak ő idősebb,minden szép és minden jó volt,de csak addig,amig helyeseltem neki,amig kiválo hallgatoság voltam,,szorakoztattam,ő is csak kivételes emberekkel beszélgetett,és nagyon kevés személyt engedett közel magához,nagyon örültem,hogy én is köztük voltam,bizott bennem,kedvelt ,,de aztán egy ponton nem értettünk egyet,és éreztem ,hogy nem tetszik neki,hogy szemben állt a véleményem az övével,és elfordult tőlem..Akkor értettem meg,hogy ő egy önző ember,nem néz senkit,átgázol mindenkin,hogy az igazát kiharcolja...ugyhogy szerintem ez a fiu is nagyon hasonlo tulajdonságokkal bir....

Ne akarj nála jo pontokat szerezni,mert azzal csak ,,benyalsz,, neki.Inkább légy önmagad,állj ki az érveid mellett,és figyeld,hogy miként fog reagálni.A barátság nem egyoldalú,nem adok,,hanem adok-kapok alapon működik!

2014. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt is észrevettem hogy mikor visszaszólogattam a csipkelődését akkor kicsit meglepődött de nem vette rossz néven, sőt mintha tetszett volna neki
2014. máj. 23. 18:26
 8/10 Marika827 ***** válasza:
Akkor légy önmagad,ne akarj nála jo pontot szerezni,magadért szeressen,ne azért aki leszel az ő kedvéért :)
2014. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"legutóbb mikor bepróbálkozott visszautasítottam"


öö... wat

2014. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uh, az ilyen ember általában lábtörlőket akar maga köré. Én első pontként jól pofán rúgnám.
2014. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!