Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak a haverjaira van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak a haverjaira van ideje, de rám nincs. Szakító ok?

Figyelt kérdés

Hetente találkozunk a barátommal, de ez nekem kevés. Mondtam neki, hogy találkozzunk gyakrabban, de azt mondja, hogy dolgozik, fáradt, stb. Eközben látom h a haverjaival lóg. Jó, velük is csak heti kétszer, de akkoris. Mit gondoltok, ez szakító ok? Én nagyon szeretem, de ez elég rosszul esik, hogy nekem beadja, mennyire fáradt és mennyire nem ér rám, de a haverjaira azért ráér. Kétszer annyit van a haverjaival (ugyanazokkal), mint velem :(

20/L


2014. máj. 23. 20:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és két hónapja vagyunk együtt.

Nem is az zavar annyira, hogy a haverjaival van, mert persze, ne hanyagolja őket miattam, DE miért kell nekem beadnia, hogy ő milyen fáradt és milyen elfoglalt és nincs ideje senkire?

2014. máj. 23. 20:55
 2/6 anonim válasza:
Sajnos -szerintem- igen, mi is ezért szakítottunk (csak itt a lány volt olyan, hogy kevesebbszer szeretett volna találkozni).
2014. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakítóok! Mert találkozzon velük, ahogy te is írod, de ne hazudozzon. Én tuti szakítanék több időt rád, ha szeretnélek. :)
2014. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj! Azért mert együtt jártok még nem kell 0-24-ben együtt lenni, ő is elmegy a barátaival szórakozni, te is elmész és együtt is töltötök időt. Nem olyan nagy kunszt ezt meg beszélni...
2014. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valakinek az is szakítóok, ha rossz helyen nyomja ki a másik a tubusból a fogkrémet.

Neked kell eldöntened, mi jó vagy nem jó. Vagy mások mondják meg neked, hogy benn maradj-e egy kapcsolatban?

2014. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell sülve-főve együtt lenni. Fontos, hogy a haverokkal is törődni kell, nem kell őket hanyagolni.


Inkább itt az őszinteségen kéne elgondolkozni és azt megbeszélni, mert valóban ne kamuzzon, hanem mondja meg az igazat. :)

2014. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!