Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan keltsem fel újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel újra az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Ez egy elég hülye helyzet és kérek mindenki tcsak a kérdésre válaszoljon. Szerettem a bnőm de igaz az utóbb időben annyira természetessé vált,hogy ott van,hogy nem foglalkoztam vele...elhagyott azóta van neki most más de a sors fintora,h nem sokára 1 hónap együtt költözünk ki Londonba... Szakitás elején sem beszélni,sem találkozni nem akart velem azóta nagyon jól elnevetgélünk viberen és talizgatni is hajlandó.. Bár a legutolsó talin mind addig nagyon jól éreztük magunkat amig az uj barátja el nem kezdett neki irogatni és akkor magába fordult és inkább haza ment... Láttam,hogy össze van zavarodva kicsit. Beszéltümnk olyat,h kint ujra kezdenénk de volt olyan mondata,h ő is akarja de nemtudja mennyire menne neki mert nem bizna meg bennem és stbstb.szeretem nagyon és jövő héten is fogunk találkozni... a barátok azt mondják,h adjak neki időt mert ez egy speciális helyzet nagyon és kint ugyis össze melegszünk egy idő után... jövő héten elviszem megint vhová és remélem csak,h jól alakul. De kérek mindenkit a trágár meg stb megjegyzéseiktől kiméljen...
2014. máj. 23. 20:57
 1/1 anonim válasza:
Az érdeklődését nem birod felkelteni.Ha szeret még,akkor szeret anélkül is,hogy feltűnési mániákkal magadra vonnád a figyelmét.És ha már van barátja,és veled talizgat,szerintem nem kellene aggódnod.
2014. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!