Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Eléggé zavar hogy a barátom túl komoly velem , mert nekem szükségem lenne arra hogy kicsit kedves is legyen, megdícsérjen, kifejezze hogy fontos vagyok neki stb, de azt mondta ő nem ilyen, ritkán mond ilyeneket..Mégis hogy tudnám rávenni? : /
2011. okt. 14. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Keress mást. A párkapcsolatok nem arról szólnak, hogy tudjuk a másikat megváltoztatni.
2011. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. A másikat nem lehet megváltoztatni.

Esetleg többször is mondd neki, hogy te ebből érzed a szeretetét, és ha ezt nem teszi, akkor úgy érzed, nem is szeret igazán.

Így talán rászánja magát.


24/N

2011. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Apollo válasza:
Hát ..Szerintem ha ő is szeret akkor csak meg kell beszélned vele... ha az se használ próbálj olyan lenni hozzá mint ő veled.... ha megkérdi miért vagy ilyen akkor mond meg neki hogy ő is ilyen és neked se jó. ha ez se válik be akkor ez értelmetlen ......
2011. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az h komoly nem egyenlo azzal h nem kedves és nem dicsér meg.. szal..
2011. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 napietus ***** válasza:
ő ilyen, fogadd el. megszoksz vagy megszöksz. ne akard átformálni, az kudarcra van ítélve.
2011. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!