Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A felszínes emberek valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felszínes emberek valóban nehezebben találják a párjukat?

Figyelt kérdés
Egy felszínes ember sokszor esik abba a hibába, hogy a külső kisugárzás, helyes külső elbűvöli és nem ismeri meg a másikat és könnyen belemegy így egy kapcsolatba, ezért szerintem náluk sokkal gyakoribb az átverés, megcsalás stb stb...
2014. máj. 24. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból: igen. Mondjuk én azért találom meg nehezen, mert senki nem akar velem lenni, aki bejön.
2014. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 egybaba ***** válasza:

ÉS ha két felszínes ember jól érzi magát egymás társaságában akkor mi van? Nem az a baj, ha valaki ilyen vagy olyan. Az a baj ha nem magához illővel áll össze.

Szerintem sok felszínes ember is van ugyanúgy mint sok szőke, vagy indián, vagy eszkimó, vagy vegetáriánus.

Tök mindegy ki milyen. Keress hozzád illőt és boldog leszel.

(am ez senkinek se könnyű - neked se lesz az :P)

2014. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül. Külsőleg tetsző embert sokkal könnyebb találni, mint belsőleg. Ha pedig két hasonlóan felszínes ember találkozik, jó párost alkothatnak.
2014. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.

Igen, de valószínűleg nem látja a belsejét, mert nagyon a külsőre van hegyezve és szerintem még egy felszínes ember is ha rossz belsejű emberrel ismerkedik, akkor se lesz hosszútávú...

2014. máj. 24. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!