Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok örülni neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok örülni neki? Vagy miért nem tudom szeretni?

Figyelt kérdés

Volt egy srác,akivel fősulin megismerkedtem,nagyon tetszett,elején csak barátok voltunk,aztán átment kapcsolatba.Sose volt még ilyen fiú az életemben,barátaim is mondták,hogy nagyon illik hozzám,nagyon szeretek vele lenni,és minden nagyon jó lenne,ha én is legalább ugyanannyira lelkes lennék,mint ő. Mert ez nagyon fura érzés,olyan mintha megnyertem volna a lottót,és mégcsak el sem mosolyodnék.Nem vagyok depis,alapvetően boldog embernek számítok,csak hiányzik ez a "lepke a gyomromban","fúdeizgulok" érzés.

20/L



2014. máj. 25. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod kellően értékelni a kialakult helyzetet?!
2014. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én már jártam így, nagyon szerettem a srácot, de nem szerelemből. Igazából sok oka lehet (talán kevés a fizikai vonzalom, aztán az, hogy nagyon illik hozzád, még nem jelenti azt, hogy te erre is vágysz, talán jobban kedveled, ha kevésbé illenek hozzád és viharosabb a kapcsolatotok), bármi is az azt te tudhatod. Nekem időbe telt rájönni a dolgokra.
2014. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel iránta semmit, akkor miért ment át kapcsolatban a dolog? Nem kellett volna. Valahogy vagy vissza kell állítani a csak barátságot, vagy be kell fejezni. Aztán majd jön egy igazi szerelem is.
2014. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt... Nem tudunk semmit sem csinalni ellene
2014. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
keress olyan srácot akinek már a puszta látványától jönne a "fúdeizgulok" érzés :D
2014. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lepke a gyomorból úgyis kiürül egy idő után. Legalább is egy több éves kapcsolatban már nem hiszem, hogy izgulsz, ha meglátod. :)
2014. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!