Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komoly párkapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly párkapcsolatban, de még az elején, hogy mondanátok meg a barátnőtöknek azt, hogy nagyon tudnátok örülni neki, ha legtöbbször lenne alapozó-smink stb rajta, mert egyszerűen tényleg gyönyörű mikor kicsípi magát?

Figyelt kérdés

NEM túlzásba víve v hasonló, nem kurv.t szeretnék csinálni belőle mielőtt megkapnám:D az elején vagyunk még, de az én szándékaim Vele komolyak és nem kihasználni fogom, mert úgy érzem szeretem.. de egyszerűen sokkal jobban tetszik úgy, megőrülök érte mikor úgy látom:D


NEM szeretném megbántani vagy azt hogy azt gondolja NEM tetszik alapból, akkor hagyom a picsbe inkább.. szóval kérlek titeket h normális választ. :)


2014. máj. 19. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mijkor kicsipi magát akkor dicsérd a halálba, akkor leesik neki, hogy mennyire tetszik ugy neked.
2014. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogadd el, hogy nincs kisminkelve, így mindig amikor kicsípve látod teljesen oda leszel érte.. nem úgy, mintha mindig sminkben látod, és egyszer-kétszer meglátod anélkül, akkor "kiábrándulsz".
2014. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A #2-es válasz miatt hangsúlyoztam ki, hogy nekem smink nélkül is gyönyörű. :)

Nincs szüksége semmire ahhoz, hogy nekem tetsszen..szeretem:)


Egyszerűen csak olyan pluszt ad ez a make-up, amit nagyon szeretnék rajta sűrűn látni. :)

2014. máj. 19. 14:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont, maradjon ez különleges.

Olyan ez, mint a folyton egymás tapizása. Egyrészt szerintem ez csak rájuk tartozik, nem az utca népére, másrészt feleslegesen emelik egymás ingerküszöbét.

Közönségesnek tartom utcán simogatni vagy markolászni a barátnőm fenekét vagy egyéb intim testrészeit.

2014. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez hogy a fenébe jött ide ?:D
2014. máj. 19. 14:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Illetve örülnék, ha a kérdésre válaszolnátok, nem pedig véleményt mondanátok.. a kérdés az volt, hogy hogy tálaljam Neki ezt az egészet anélkül, hogy megsérteném/bántanám.
2014. máj. 19. 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:
értem én, hogy anélkül is gyönyörű, de én a helyebdben azt a kis plusszt is meghagynám csak alkalmakra.
2014. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andrea Henrietta ***** válasza:

Lány vagyok, és én is szoktam sminkelni magam, de hidd el, hogyha kerek perec elmonod neki, hogy smikkel jobban tetszik, akkor szegén lány vérig fog sértődni, ráadásul az önbizalmát is tönkre teszed. Ha egy lány csak ritkán hord alapozót, akkor az azt jelenti, hogy van elég önbizalma ahhoz, hogy önmagát mutassa a világnak, és Neked! Ezt fontos megjegyezd.

A megoldás az amit az 1es hozzászólo is mondott. Dícsérd nagyon sokat, mikor kifesti magát. (De azért azt is erősítsd meg hogy alapozó nélkül is szép...) És amit még tehetsz, hogy vidd olyan helyekre randizni, ahová illik sminkelni (pl színházba és hasonlók). És ha netán rákérdezne hogy tényleg jobban tetszik e neked alapozóval, akkor nagyon finoman közöld. És biztosídsd arról, hogy mindenképp szereted.

2014. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Andrea Henrietta!


Pontosan azért írtam ki a kérdést, mert semmiképp nem szeretnék az önbizalmába, lelkébe taposni. :)

Köszönöm a hasznos tanácsokat, jól jöttek.. így fogok tenni.

Szerinted le fog esni, hogy miért dicsérem annyiszor, amikor úgy látom ?

- Reméljük nem fogja félreérteni. :)

2014. máj. 19. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!