Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azert nem mert meg csokolni mert meg nem smarolt? Vagy mitol felhet?

Figyelt kérdés
sokszor voltunk mar egyutt beszeltunk meg minden arcon puszilt..megolelt..be valta hogy szeret meg hgoy tetszem neki de megis felhet valamitol..de nnem tudom h mi lehet az!!
2008. júl. 29. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még soha nem "smárolt", próbáld meg szerintem hogy te kezdeményezed. Aztán ha elhúzódik vagy nem akarja, azt úgyis észreveszed...akkor nem kell erőltetni a dolgot...
2008. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg te megcsókolni és kiderül.
2008. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sokan rettegnek ettöl hogy mi lesz ha a másik másképp reagál, leeht ezért nem meri. bizts nem volt még sok nőhöz köze. és mivel azt mondta hogy szeret téged, szeritnem csokold meg nyugodtam nem fog elhuzodni és legközelebb már merni fogja. komolyan.
2008. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy, akkor azért nem csókolt meg, mert várja, hogy te megcsókold.

Ha lány vagy, és ilyen bátortalan a fiú, akkor meg használj ki egy alkalmat, mikor megölel.

Lehet, hogy még nem csókolózott, lehet, hogy te még nem adtad egyértelmű jelét, hogy vágynál erre.

2008. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy kis sörözés majd meghozza a kedvét. na nem a sárga földig, de komolyan mondom, h használ.
2008. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!