Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok. Szerintetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok. Szerintetek, ha egy fiú mondjuk úgy h az első találkozásotoknál és beszélgetésetek után, már megakar csókolni, akkor csak úgye szórakozni szeretne? Vagy?

Figyelt kérdés

Nemet, és kort is légyszi:)

Köszi.:)


2010. júl. 22. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sosem mondanék ilyet egy lánynak: "Figyelj, meg akarlak csókolni"

Ha egy fiú akarja, akkor tegye meg, de ne szóljon előtte :)

14/F

2010. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elso talalkozas utan meg senki nem akar szerintem komoly kapcsolatot, hanem azt akarja, hogy valami kialakuljon. Attol, hogy meg akar csokolni, meg egyaltalan nem biztos, hogy csak meg akar dugni.
2010. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De mondjuk amikor még alig ismer? vagy én vagyok ilyen hagyományőrző egyszer ismerjük jobban meg egymást típus?

:D

2010. júl. 22. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell túlkomplikálni:)

nem szórakozik, első találkozáson engem is megcsókolt a barátom, azóta is úgy gondolom hogy jól tette. így legalább tudtomra adta a szándékait.

2010. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy plázacica, de elvárom, ha tetszem neki, fejezze ki már csókkal pl, hogy tetszem neki.=D Ha meg nem tetszem, hagyjon békén.=D És nem fogok tovább szenvedni vele.
2010. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs, lemaradt: 16/L
2010. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!