Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki vagyok borulva, segiitsetek valahogy) : Ha egy fiú eltud felejteni másfél évet velem egy hét alatt, soha nem is szeretett igazán?

Figyelt kérdés

Épp egy hete szakítottunk a barátommal,akivel másfél évig voltunk együtt. Sok volt a veszekedés nem értettük meg egymást és hirtelen felindulásból szakítottunk.Végülis én mondtam ki,de ő sem ellenkezett,nem mondta,hogy bánná.

Viszont én éreztem,hogy szeret egész idő alatt. A szakításra pár napra írt,és mondta,hogy azért néha beszélgethetnénk és ne legyünk rosszba, ő reménykedik abban,hogy idővel mikor kitisztulnak a fejünkben a dolgok újrakezdhetnénk.

Nekem meg azóta csak ez jár a fejemben és örültem,hogy így gondolja, ezért tegnap is írtam neki,de látszott rajta,hogy alig akar visszaírni.

Ma gondoltam,hogy felveszem videóra magam és pár közös képet és elmondom neki,hogy én rájöttem a hibáimra, elnézést kérek és elmondom,hogy nagyon szeretem még.(élőben nem hinném,hogy találkoznánk,s ha meg igen,nem bírnám összefoglalva elmondani,ezért gondoltam videóra)

Írtam is neki, de szinte nem is köszönt vissza, majd kérdeztem,hogy ha küldök egy videót,megfogja nézni?Erre már azt írta,hogy igen, de ne haragudjak, mondta már,hogy egy ideig nem szeretne semmit.

Ez a mondat annyira rosszul esett,hogy azóta folyton bőgök,nem tudom hogy állítsam le magam.

Erre azt írtam vissza,hogy kár is küldenem bármit is,azzal csak kibékülni szerettem volna,de már látom,hogy nincs értelme,mert úgysem érez irántam semmit.

Nem értem,ha a múltkor még oda volt,hogy beszéljünk és idővel legyen valami,hogy tud most így beszélni velem?Szerintetek mit tegyek?Most mégrosszabb,mert az idővel hitegetett :(( 18L

Nagyon örülnék,ha írnátok valamit:(


2014. máj. 25. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyen már tartásod! Ezzel csak mégjobban megalázod magad és azt éred el, hogy alkalomadtán megdug, ha kanos lesz.

18 évesen még előtted az élet, majd jön más, akivel érdemes lesz megöregedni is.

2014. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet,hogy ő is össze van zavarodva és időre van szüksége,hogy rendezze a gondolatait

várj egy kicsit még

2014. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Máskor ne szakítással akard megoldani a problémákat. Most pofára estél, talán tanulsz belőle legközelebb.
2014. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő is az idővel jött.De meddig kellene várjak rá még?Ha tényleg szeretünk valakit,hogy lehet sokáig bírni Így?
2014. máj. 25. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!