Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan másfél éve tart ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan másfél éve tart ez az egész, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hasonló témában számtalan kérdés született már, meg mások is voltak így, de úgy éreztem, ki kell írnom a kérdést. 23 éves nő vagyok, dolgozom, illetve most végzem az egyetem utolsó évét. Majdnem másfél éve van egy kapcsolatom... illetve viszony. A "párom" 30 éves, de családja van. Alapvetően egy baráti társaságban ismerkedtünk meg, és nem akartam tőle semmit. Aztán, amikor a társasággal egy bulit csinéltunk,össze kerültünk, de akkor megegyeztünk abban, hogy véletlen volt és soha többet nem lesz más. Hát igen, most itt vagyunk. Eleinte nem hagytam neki semmit, hogy próbálkozzon nálam, de végülis együtt vagyunk. Többször próbáltam vele szakítani, de újra és újra együtt vagyunk. Furdal a lelkiismeret a kislánya miatt, viszont a legtöbb ilyen harmadik személlyel ellentétben én nem tudnám felvállalni a kapcsolatunkat. Beszélgettünk róla, illetve ő mondta is, hogy meg kellene próbálni, viszont én ondtam neki, hogy részemről nem fog menni. Szerelmes vagyok belé, úgy érzem ő is belém, miattam vagyunk így most. Nem tudnék a családom szemébe nézni.Nem vagyok büszke magamra, rettenetesen szeretem őt, imádok vele lenni, megtaláltam benne azt a pasit, akit kerestem, de így ez a 22-es csapdája. Nagyon kevesen tudnak rólunk. Részemről a legjobb barátnőm, neki az egyik haverja, és az egyik közös ismerősünk. Idáig nem buktunk még le, de így is billeg a léc mindig. Minden téren paszsolunk egymáshoz. A munkája és az én munkám is olyan, hogy tudunk rendszeresen találkozni. Annyit még nem mondtam, hogy az én családom és az övé is jól ismerik egymást, így mint egy társaságba szoktak mint barátokat együttlátni minket. Mit javasoltok, mit lehet tenni ebben a helyzetben?


Kapni fogok hideget, meleget, kérlek, tartózkodjatok a trágár kommentektől, tisztában vagyok vele, hogy nem tisztességes a részemről.



2014. máj. 13. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, ha komolyan gondolná akkor már lépett volna. És tudja ezt ő is, mert neki van veszteni valója, neked nincs. Lehet ezért is győzköd.


De ha hallgatsz rám 23 vagy, még lesz elég gyermektelen férfi jelölt. Szerintem felejtsd el, mond meg neki nem szeretnél többet találkozni vele, nem mondod el stb... csak hagyjon békén.


Egyébiránt szerintem csak eteti a fejed...


26/f

2014. máj. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen, sokat gondolkodtam már ezen az egészen. Csak azt nem értem, hogy ő hozta fel elsőnek, hogy tegyük nyilvánossá, és kértem határozottan, hogy ne. Nem egyszer... lehet, hogy ebbe nyugodott bele?
2014. máj. 13. 00:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Logikusan gondold végig. Szerinted van ennek a kapcsolatnak jövője? Ha nyilvánosságra hozzátok, akkor bizony nagyon sok ember meg fog titeket utálni... Ráadásul abba is bele kell gondolni, hogy ahogy a feleségét és a gyermekei anyját képes megcsalni, ezzel a lendülettel téged is megfog. Sőt már most sem lepődnék meg, ha mással is lenne viszonya, rajtad kívül.


23 éves vagy, ne rontsd el ezzel az életedet... ráadásul ha sokáig folytatjátok ezt, szépen lassan fel fog ez az egész emészteni, pontosan azért, mert te is érzed, hogy nagyon nem helyes, amit csinálsz.

2014. máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

megtalálta a szemét a párját.


vállald fel, akkor majd kiszeretsz belőle

2014. máj. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félek, hogy igazatok van, az a baj, hogy mivel egy helyen dolgozunk, naponta látjuk egymást. Bár én gondolkodok rajta, hogy ha befejeztem a sulit, akkor másutt keresyek munkát, lehet, hogy csak az tudna végérvényesen lezárni. nagyon nehéz, mert legbelül mégsem akarom.
2014. máj. 13. 00:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezen sok múlik, ha tudsz mindenképpen válts munkahelyet.


első voltam.

2014. máj. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Légy erős és lépj ki a férfi életéből . Én nem írok mást ,nem foglak szidni ,de te is tudod ,hogy ez nem tisztességes . Ez a dolog addig fog húzódni ,amíg te engeded ,hagyod magad . Ne csak azt nézd neked mi a jó ..
2014. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
velem is hasonlóképp vannak, csak neki még nincs gyermeke, de ő biztos nem vállalna fel engem soha mert mondta, én felvállalnám és a családomnak is bemutatnám mert nagyon szerelmes vagyok és világgá kürtölném de nem lehet =(
2014. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon sajnálom, átérzem a helyzeted. De lehet, neked még nehezebb, mert nálunk részemről nem volt akkor a nyomás afelé, hogy felvállaljuk,bár ez korábban volt jellemző. Remélem, azért jól alakulnak majd neked a dolgok. Figyeld meg nagyon, hogy viselkedik veled, nem csak arra kellesz-e.
2014. máj. 21. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!