Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem vagyok kapcsolatokra alkalmas?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, túl vagyok elég sok csalódáson, legtöbbször engem dobtak ki, Általában addig szerelmes belém egy lány mig titokzatos vagyok, de amint gyengéd vagyok és megnyílok valamiért előbb utóbb szakítanak velem

Most volt/van egy barátnőm aki azt mondta kell neki egy kis idő hogy végig gondolja, hogy mi legyen kettőnkel. Azt mondta szeret de nem mindig biztos, hogy szerelmes is. Én is így vagyok ezzel, de úgy vagyok vele, hogy nem lehet mindig rózsaszin köd, de ettől eltekintve szeretem. És szerintem ezen lehetne javítani.

Pár hónapja vagyunk együtt ami nem sok de ezzel a lánnyal tényleg meg van minden közös hang ami kell. Láttam a szemében a csillogást, de egyik napról a másikra megváltozott. Úgy vagyok vele, ha ez a lány is kidob akkor sosem találok olyat aki igazán szeret mert tényleg lelki társamnak hittem. Mit gondoltok? Van esély rá hogy pozitivra változik a véleménye és nem dob ki? Van aki tényleg nem kapcsolatra való?


2014. máj. 25. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, például én is. Ugyanezeket játsszák el velem a nők, csak én még a kapcsolat szintig sem jutok. "Legyünk barátok".
2014. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked legalább összejött valami.

Vigasztalásképpen mondom; ugyanannyi idős vagyok, mint te, és semmi sem jött még össze.

Akikhez próbáltam közeledni, mind betettek a barátzónába, empatikus, együttérző, segítőkész vagyok és ezt mind kihasználta, egytől egyig.

Koravén vagyok, ezért az idősebbekk között többen taknyosként kezelnek, a fiatalabbakkal meg nehezen jövök ki.


Te inkább vagy előrébb.

Ne búslakodj, lesz ez jobb is, főleg ha mindig találsz olyat, aki szintén nyitott a közeledésedre.

2014. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyan..Ha tényleg képes vagy megnyílni neki és őszintének lenni,és nem értékeli,akkor hagyd..:) te kapcsolatra való vagy,a megérzésem szerint beleadsz minden a kapcsolatba,de ha a lánynak nem tetszik,akkor nem érdemel meg..Kevés manapság a rendes srác:) L.
2014. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!