Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy túlnyomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy túlnyomó többségben nincs igény komoly kapcsolatokra cca 25 éves korig?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert az emberek érettlenek egy komoly kapcsolatra 90%-ban
2014. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
szerintem ez butaság... neked ez a tapasztalatod...
2014. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert nem divat 17 évessen férjhez menni.Én 26F éves vagyok,de majd csak harminc útán akarok családot alapítani.
2014. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert a fiúk szeretnék, de a lányok túl válogatósak és 30 éves korig minden fütyit végigcuppantgatnak, hogy melyik a legédesebb, melyikkel kell egész életre leállni és nyalókázni.
2014. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én élvezem hogy nincs igény komoly kapcsolatokra :) 25/F
2014. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Mert a fiúk szeretnék, de a lányok túl válogatósak és 30 éves korig minden fütyit végigcuppantgatnak, hogy melyik a legédesebb, melyikkel kell egész életre leállni és nyalókázni."


Remélem, hogy ez poén akart lenni. :) Annak kiváló.


A kérdésre: Nem vagyok még 25 (22 vagyok) a barátom meg főleg nem (19), mégis komoly kapcsolatban élünk, és ismerek még jópár ilyen korú párt.

2014. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a te tapasztalatod.


Sokan akarnak komoly kapcsolatot ilyen korban, sőt, fiatalabban is, csak nem találnak hozzá megfelelő partnert aki társ lenne ebben.


Én 24 évesen találtam 5 év keresgélés, próbálkozás után. 25 voltam amikor férjhez mentem, a férjem 22.


Ő pl sose akart komolytalan kapcsolatot. Nem is volt neki, nem az a típus. Élete első párkapcsolatából lett házasság, szóval ő nem igényelte soha, hogy megdugja a fél várost. Pedig előttem is lett volna rá elég ideje. De nem akarta. És nem is volt senki aki eléggé tetszett volna neki ehhez.


27/N, a férjem 24 éves.

2014. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda öntelt gőgös szuka vagy, és milyen nagyra vagy a rihes férjeddel.
2014. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó. most neked ettől jobb, hogy ilyeneket írsz? attól még nem lesz senki aki téged elvisel...


irigy szánalmas hülye vagy , semmi több...


szar az élet mi? azért fröcsögsz ilyeneket ismeretleneknek....


ha leírom, hogy sem én sem a férjem nem akartunk fiatalon komolytalan kapcsolatot akkor én ezért miért lennék gőgös, és miért lennék nagyra a férjemmel?


Nem értelek. Na mind1... meg sem akarlak érteni se téged, se az ilyen embereket. Embereket?

2014. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Illetve nem értem miért illeted ilyen kifejezésekkel az én férjemet, mikor őt még annyira se ismered...inkább nem kéne...nem tudsz róla semmit, ahogy rólam se.


És ha te csak irigykedni tudsz, csak mert neked nem jön össze, vagy nem vagy boldog, azt nem másokon kéne levezetni...


seggből kicsusszanó szardarab vagy , semmi több.

2014. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!