Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexet lehet pénzért vásárolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexet lehet pénzért vásárolni. Mást?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam egy ideje, hogy elmegyek prostihoz mert még soha nem volt olyan kapcsolatom, hogy szex legyen a vége. Közben rájöttem, hogy semmi értelme, max. rászoknék és lehúzná a pénzem. Nem is a szex az ami hiányzik hanem aa ölelés, őszinte mosoly, bújás, együtt alvás és hasonlók. A szex az a legtöbb kapcsolat velejárója szerintem. Én nem csak fizikai kapcsolatként gondolok rá, de legnagyobb részt az, és azt meg is lehet venni. Viszont az érzelmeket nem. Ha akarnám, gondolom a fizetős csaj el is játszaná, hogy szeret meg bla-bla de tudnám, hogy ez nem igazi és ez így nem jó. Szóval szeretetet, kedvességet, őszinteséget is lehet venni pénzért szerintetek?


Ezt most úgy mondom, mintha valami antiszociális lennék, pedig nem. Csak egyszerűen zárkózottabb, de ez hosszú sztori. Mit tehetnék, hogy valaki végre megöleljen? Életemben kb. 2x ölelt meg lány tiszta szívből. Ami nagyon jó volt, de hiányzik is nagyon.


2014. máj. 25. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbb mulatság lenne, sőt ingyenes, ha erőt vennél magadon és a zárkózottságból kitörnél, megváltoznál és elkezdenél élni, igazából csak rajtad áll.
2014. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Megölellek ha akarod :)
2014. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát az jó lenne :)

Pont ez itt a baj, hogy olyan helyen lakom, ahol szinte a madár se jár. Balcsitól délre egy kis hely..

2014. máj. 25. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
:( Kár
2014. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!