Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha húsz évesen összejöttök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha húsz évesen összejöttök egy 28 éves pasival,2-3 év járás után összeházasodnátok vele? Nem zavarna a kora?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar a kora.
2014. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem házasodnék vele össze, de nem a kora miatt. Értelmetlen dolognak tartom a házasságot.


19/L

2014. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ti tudjátok, jól összeilletek-e, jól kijöttök-e, jól megvagytok-e.
2014. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem zavarna, ha már összejöttünk,és 2-3 évet jártunk

Bár nekem 20 évesen nem tetszettek a 28 éves férfiak...túl fiatal voltam, de 23-24 évesen már egy 30-assal semmi bajom nem lett volna

2014. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egy 28 éves pasi már komoly kapcsolatot szeretne.Neked kell eldöntened hogy mit akarsz az életben hisz egy 28 éves pasi nem 40 évesen akar nősülni :)Ha te is úgy érzed hogy összekötnéd vele az életed,vagyis te is komoly kapcsolatot szeretnél akkor vágj bele.A kor meg ne zavarjon hisz érett férfiről van szó és gondolom te sem akarsz vénlány maradni.
2014. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a lány vagyok. Azért kérdeztem, mert van egy lány, akit nagyon vissza szeretnék kapni, ha nem most akkor később és félek, hogy nem lesz rá esély.
2014. máj. 26. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem zavarna a kora. Az esküvőt nem a másik fél kora szabja meg. Összeillünk-e, jól érezzük-e magunkat a másik társaságában, párként milyenek vagyunk, elképzelhető lenne-e ezt az életünk végéig folytatni... Azok a tényezők már annál inkább.

Megjegyzem, ha most nem tudod visszakapni a lányt, akkor később se lesz rá nagyon lehetőséged. Ha ő már ilyenekben gondolkodik, akkor meg főleg. Akiknél már felmerült a házasság gondolata... Azok után én nem futnék. De nem tudom, lehet, hogy én vagyok a defektes...

2014. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zavarna a kora, és nem hiszem hogy össze jöttem volna vele. Nekem a kicsit fiatalabb pasik tetszettek...a férjem is fiatalabb nálam több mint 3 évvel.
2014. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!