Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hozzam helyre? Megeri?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre? Megeri?

Figyelt kérdés
A baratom felev jaras utan egy hete szakitott velem arra hivatkozva,hogy nagyon elgyengultek az erzelmei,s 100%-bol 5% lett,szakitsakor azt mondta a kapcsolatot tartani akarja mint barat,de fura viselkedese volt olelgetett,meg sakitsa utan masnap fel is hivott,s ezzel azt valtotta ki belolem,hogy elkezdtem bombazni a kerdeseimmel.na igen tobbet nem fordul elo,ha valami fontos nekem beporgok ra.aztan tegnap egy oran at osztottunk a dolgokat telefonon s mondta,hogy majd le kell ulnunk valahogy megbeszelni,s eselyt lat ,hogy baratsag legyen vagy teljes kapcsolat megszakadas,de ,hogy o mar nem nagyon hisz az ujrakezdesben s ettol fogva nem is akarja..de nekem furja az oldalam azaz 5% mit tegyek? mert eleget megalaztam magam s mostmar ha szeretem harcolni akarok erte,ott romlott meg ,hogy a vegere nem figyeltunk egymasra,s sok veszekedes volt o meg nem birta..

2014. máj. 7. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nem éri meg, ő már döntött
2014. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyszerűen nem szerelmes beléd, és nyilván nem is volt, mert az fél év alatt nem múlik el. Persze kérdés, hogy akkor miért ölelgetett és miért hívott fe rögtön másnap? Lehet, hogy azt várja tőled, hogy még epekedj utána, rajongj érte és küzdj érte, mert azzal táplálnád az egóját. Szóval lehet, hogy ha próbálod helyrehozni, azzal csak megalázod magad, az ő egóját meg jól felpumpálod!
2014. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szakítás utáni "legyünk csak barátok"? Ez olyan, mintha anyud azt mondaná, hogy "Elpusztult a kutyád vagy a macskád, de azért megtarthatod!" Volt Nekem is hasonló szituációban részem. Aztán ha egyikőtök kezdeményez barátként, abban már nagyon minimális érzelem van benne. Személy szerint inkább hasonlítanám egy nagy színjátékhoz és ha ebbe belemész, magadra vess! Ilyenkor csak egy lehetőség van: Lezárni a múltat és mihamarabb tovább lépni!


28/f

2014. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem éri meg! azt az 5%ot is azèrt mondra h ne 0 legyen
2014. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!