Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan sok a 7 év korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan sok a 7 év korkülönbség (21-28), ha mindketten ugyanazt akarják, és közösek az elképzeléseik a jövőt illetően?

Figyelt kérdés

Most nemrégiben ismerkedtem meg egy pasival (férfivel), és azonnal megtetszettünk egymásnak. Most mondhatni együtt vagyunk, teljesen összeillünk, én úgy érzem (és ő is), főleg, hogy ami eddig egy fiúmmal sem volt meg, az nála stimmel: a jövőkép, és az időhatárok rá. Mindketten szeretnénk esküvőt, gyerekeket, és végre nem egy olyan pasival akadok össze, aki "majd 10 év múlva esetleg", hanem egy olyannal, aki végre úgy gondolja a dolgokat, mint én. Pár év együtt járás, összeköltözés, családalapítás.

Mégis egy csomóan ki vannak akadva, hogy mennyivel idősebb nálam, ne dobjam el a fiatalságom, satöbbi. De ha én is ezt akarom, akkor ez most miért baj? Tényleg olyan nagy korkülönbség ez?


Köszönöm a válaszokat előre is.


2014. máj. 26. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban már nem annyira sok.

Húgom 21 évesen ismerte meg az akkor 31 éves barátját, most 6 évvel később már lassan két éve házasok. Tehát ők pozitív példa.

De egyébként sem néz ki olyan rosszul a dolog, mert te is nemsokára végzel és elkezdesz dolgozni (ha felsőoktatásban tanulsz), vagy már dolgozol (ha középfokú végzettséged van). Szóval ugyanabban az életszakaszban vagytok, ami lehetővé teszi a közös célok elérését.

2014. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha közösek az elképzelésetek nem gond egyáltalán.

Kik voltak kiakadva azon, hogy ennyivel idõsebb a pasid?

Az én párom 37 éves én meg 19. Nekem soha nem volt kiakadva senki emiatt, még a szülõk és nagyszülõk se.

Mielôtt valaki azzal jönne, hogy csak a pénze miatt jöttem vele össze az téved. Most se gazdag és akkor se volt az amikor elkezdôdött a kapcsolatunk és nem is kigyúrt meg ilyenek.


19/L

2014. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a legnagyobb hülyeség ha dobod a pasit mert mások véleményére adsz. Jó a srác? Igen? Maradj vele és élvezd a boldogságot. Hogy idősebb? Jobb is! Ha tényleg ez a véleménye amit leírtál akkor igazi érett férfi. Tetszik az hogy pár év járás utánra terveztek komolyabb dolgokat. Addig vagy megerősödik a szerelmetek vagy szétmentek, és én neked kívánom az előbbit. Sok sikert és boldogságot nektek, azoknak meg nem tetszik hogy idősebbel vagy együtt (és 7 év meg szerintem ideális. Nekem legalább 5 évvel idősebb pasik jönnek be) azok irigykednek rád mert sikeres kapcsolatod van!
2014. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!