Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves férfi lehet őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves férfi lehet őszintén (nem pedo) szerelmes egy majdnem 14 éves lányba?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nem ismerik egymást, épphogy köszönőviszonyban vannak. A férfi érett, a lány érett. Hasonló érdeklődési kör. Talán a mentalitás is hasonló.

Érett alatt azt kell érteni, hogy fontosabb dolgok érdeklik a lányt, mint a korosztályában az átlag embereket.

Arra lennék kíváncsi, hogy léteznek-e ilyen emberek a mai világban, és, ha igen, lehetséges-e, hogy köztük kialakuljon egy komoly kapcsolat.



2014. máj. 24. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Egy 14 éves személy tekintetében fogalmilag kizárt a pedofília. A férfi efebofil, nem pedofil.
2014. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Már ott hibádzik a sztori hogy majdnem 14 a lány, vagyis csak 13. De teljesen mindegy, lehet hogy érettebb a korosztályánál, de gyerek, tetszik vagy sem. A 20 éves fiatalember pedig nem normális, mert egy felnőtt egészséges férfinek nem a gyerekekhez kellene vonzódnia. Tehát agyban ő is 14 körül jár, több nem lehet. Vagy selejtes, és mivel nem boldogul a saját korosztályával ezért próbálkozik a kislányokkal mert nyilvánvalóan velük nem kell "értelmesen" beszélgetni, elég naivak ahhoz hogy 2 szóra hanyatt dőljenek.
2014. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

a srác a politikát és atomfizikát szeretné megbeszélni a szociális háló tükrében.


nem inkább forró, éretlen puncira vágysz te aberrált?

2014. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te, a 13 éves írtad ki, ugye?

MINDEN tini azt képzeli, hogy érettebb a korosztályánál, és PONT ebből látszik, hogy még véletlenül sem az. Ha az lenne, belátná, hogy gyerek és még rengeteget kell érnie, tanulnia, tapasztalnia és nem hinné, hogy előbb jár, mint a többiek. ;)


És nem, nem lehetséges. Még ha valami hasonlót is érezne magában, akkor egy érett, normális 20 éves rosszul érezné magát még a gondolattól is, és elfojtaná, nem hagyná, hogy több legyen belőle. Főleg mivel tudná, hogy törvényileg büntetendő, hogy egy 14 éven alulival kezdjen.

2014. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért abberált, egy csomó 12-14 éves kiscsaj már rohadt jól tud kinézni. De egyébként szerintem se teljesen egészséges beleszeretni egy lányba ebben a korban ekkora korkülönbséggel. Inkább várjon egy pár évet, addigra csökkenni fog a korkülönbségből adódó érettség. Pl. a 18-25 már nem olyan gáz.
2014. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Érdekes. Mit gondoltok, mi kell ahhoz, hogy egy ember érett legyen? Mert furcsállom... a "mai fiatalokat". Olyan tekintetből, hogy korosztályon belül az az "érett" aki minél több férfival létesített szexuális kapcsolatot. Nekem ez (bocsi a megfogalmazásért) hányás.

De amin a leginkább csodálkozni lehet (sajnos) manapság az az, hogy igenis léteznek olyan lányok, akikhez nem kell lealacsonyodni, mert elérik agyban azt a szintet.

2014. máj. 24. 23:18
 7/16 anonim ***** válasza:

Ó, te lennél a 20 éves "férfi"? A fogalmazásod alapján megesküdtem volna, hogy a 13 éves kislány írta ki...


Na ezek alapján... a te szintedhez nem nehéz "felnőni". Borzasztó gyerekesen írsz.


És nem, nem a szexuális tapasztalattól lesz valaki érett.

2014. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
egy 14 éves akkor komoly, érett, ha rossz körülmények közül jön. nem egy pedo matyiművész kell neki, hanem apa!
2014. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Drágák vagytok, hogy ki akarjátok találni, melyik is vagyok én :)

Próbáltam egyertelműen úgy fogalmazni, hogy ez kiderüljön, de sajnos nem sikerült: ez egy fiktív szituáció

2014. máj. 24. 23:31
 10/16 anonim ***** válasza:
20 éves férfi nem. 20 éves fiú igen.
2014. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!