Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolat, a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat, a pasinak van egy gyereke. A gyerek anyjaval naponta 10-20 sms-t valtanak, smiley face az sms- ek vegen, es napi tobbszor telefonalnak. Ketlem h ez mind a gyerek miatt. Van okom feltekenynek lenni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van. De nem tudjuk mik az smsk tartalmai
2014. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt en sem, nem nezegetem oket.

Egyszer lattam veletlen, ez vokt benne : " ez nagyszeru :)) "


Napi 20 ilyen!

2014. máj. 26. 12:35
 3/5 BlackSword ***** válasza:

Már most miért lenne??? Elvált/elhidegült szülők is lehetnek jó szülők... Attól hogy szétmentek és a pasi neveli a gyereket, attól az a nő miért ne lehetne a gyerekének az életének a része... Végül is az ő gyereke...


Inkább örülnél hogy találtál egy pasit a kultúráltan tudta azt a helyzetet kezelni, és nem használták fel egymás ellen a gyereket, és nem keltenek utálatot...


Gond akkor lenne, ha a párodnak írna...

2014. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyerek az anyjaval el!
2014. máj. 26. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg sok ez a napi 10-20 sms meg telefonálgatás. Azért viszi az apjához a gyereket, hogy vele legyen, akkor meg ne hívogassa már állandóan az anyuka, ha amúgy is vele lakik a gyerkőc. Szerintem inkább az anyuka a féltékeny rád.
2014. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!