Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » , Az normális hogy a 3évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, Az normális hogy a 3évvel ezelötti exemről álmodok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
durva a tudat :D figyi ne filózz ezen sokat és elmulik :)
2014. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keresd fel. :)
2014. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlackSword ***** válasza:
Persze hogy normális... Az álmaid az emlékeid és a tapasztalataid irányítatlan és zagyva keveréke... Ő is csak egy szimbólumot takar, amit az agyad az ő emlékével/képével azonosított...
2014. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, felkerestem. Azóta tartjuk a kapcsolatot nagy ritkán beszélünk, de már nem álmodom vele.
2014. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A mi történetünk és kicsit kusza.Annó egy suliba jártunk és sokáig kerülgettük egymást,többször is jártunk már,próbálkoztunk,de ennek se eleje se vége nincs mert nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk e vagy sem és azt sem,hogy vége. Miután én elmentem a suliból,lett egy új barátom,akivel komoly a kapcsolatunk,de mindig visszatér az exem az álmaimban.Azt hiszem szerettem és talán ezért,már gondoltam is rá,hogy felkeresem,de nem tudom jó ötlet e. Hiszen már 3éve boldog párkapcsolatban vagyok valaki mással és szerintem ő is már régen talált valaki mást.Nem látom ennek az értelmét,nem is értem hogy álmodhatok róla,mikor nem is gondolok rá.
2014. máj. 26. 14:11
 6/6 anonim válasza:
Egyszer gimis éveim végén álmodtam egy általános sulis évfolyamtársamról akivel a 6 év alatt még annyit sem beszéltünk, hogy szia, azóta se láttam. Nem kedveltem, de nem is volt különösebb bajom vele. Akkor most keressem fel, mert lehet ő életem szerelme és azért álmodtam vele? Persze...
2014. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!